zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
KS Panki
KS Panki wicemistrzem powiatu kłobuckiego młodzików
27 lutego 2017 r. | 08:25
0

KS Panki zajął drugie miejsce w młodzieżowych mistrzostwach powiatu kłobuckiego w piłce nożnej. Podopieczni Roberta Hyry musieli uznać wyższość tylko piłkarzy Liswarty Krzepice. Zawody rozegrano w Ostrowach nad Okszą.

Wyniki:

Grupa A:
Akademia Sportu Przystajń 0-3 KS Panki
(Miłosz Izydorczyk x2, Gabriel Banasik)

Pogoń Kamyk 1-0 Naprzód Ostrowy
(Filip Wrona)

AS Przystajń 0-2 Pogoń Kamyk
(Maciej Żurawski x2)

KS Panki 2-1 Naprzód Ostrowy
(Miłosz Izydorczyk, Przemysław Szopa - Kacper Żurawski)

AS Przystajń 1-2 Naprzód Ostrowy
(Antoni Mika - Sebastian Karoń, Damian Karoń)

KS Panki 1-0 Pogoń Kamyk
(Miłosz Izydorczyk)

Tabela gr. A:
1. KS Panki - 9 pkt
2. Pogoń Kamyk - 6 pkt
3. Naprzód Ostrowy - 3 pkt
4. Akademia Sportu Przystajń - 0 pkt

Grupa B:
Liswarta Krzepice 3-0 Liswarta Popów
(Jakub Kowalski, Kacper Grzyb x2)

Znicz Kłobuck 5-0 Grom Miedźno
(Oleg Nocoń x3, Mateusz Zając, Krzysztof Klecha)

Liswarta Krzepice 3-0 Znicz Kłobuck
(Tobiasz Pokora x2, Jakub Kowalski)

Liswarta Popów 4-0 Grom Miedźno
(Dawid Marcinkowski, Jakub Krugiełka, Mateusz Ceglarek, Aleksandra Sikora)

Liswarta Krzepice 7-0 Grom Miedźno
(Kacper Grzyb x2, Tobiasz Pokora, Kajetan Krakowiak, Kacper Skalik, Radosław Pyzik x2)

Liswarta Popów 2-0 Znicz Kłobuck
(Aleksandra Sikora, Jakub Grabowski)

Tabela gr. B:
1. Liswarta Krzepice - 9 pkt
2. Liswarta Popów - 6 pkt
3. Znicz Kłobuck - 3 pkt
4. Grom Miedźno - 0 pkt

Mecz o 7. miejsce:
AS Przystajń 2-2 (k. 2-1) Grom Miedźno
(Bartłomiej Antczak, Jakub Kiedrzyn - Bartłomiej Kukułka, Patryk Kała)

Mecz o 5. miejsce:
Naprzód Ostrowy 5-2 Znicz Kłobuck
(Sebastian Karoń x2, Kacper Żurawski, Dariusz Bednarski, Kacper Matyja - Wiktor Bińkowski, Hubert Kuźnik)

Półfinał I:
KS Panki 2-0 Liswarta Popów
(Miłosz Izydorczyk x2)

Półfinał II:
Liswarta Krzepice 4-1 Pogoń Kamyk
(Tobiasz Pokora, Kacper Skalnik, Kacper Grzyb, gol samobójczy - Oskar Świącik)

Mecz o 3. miejsce:
Liswarta Popów 1-0 Pogoń Kamyk
(Dawid Marcinkowski)

Finał:
KS Panki 0-4 Liswarta Krzepice
(Kacper Grzyb x2, Jakub Kowalski 2)

Najlepszy strzelec: Kacper Grzyb (Krzepice)
Najlepszy bramkarz: Bartłomiej Leszczyński (Popów)
Najlepszy piłkarz: Sebastian Karoń (Ostrowy)

Najlepsza „piątka” turnieju: Bartłomiej Leszczyński, Kacper Grzyb, Sebastian Karoń, Tobiasz Pokora (Krzepice), Miłosz Izydorczyk (Panki)

Klasyfikacja końcowa:

1. Liswarta Krzepice: Tomasz Osuch, Mateusz Ślązak, Daniel Nogalski, Kacper Skalik, Kacper Kulej, Aleksander Kała, Jakub Kowalski, Radosław Pyzik, Kacper Grzyb, Tobiasz Pokora, Maciej Krakowiak, trener Władysław Nagłowski

2. KS Panki: Marcin Szlązak, Gabriel Banasik, Maksymilian Hyra, Miłosz Izydorczyk, Mateusz Orman, Przemysław Szopa, Patryk Kapuścik, Konrad Chrzęstek, Mateusz Płaska, trener Robert Hyra

3. Liswarta Popów: Bartłomiej Leszczyński, Jakub Grabowski, Konrad Stachera, Dawid Wilk, Jakub Krugiełka, Dawid Marcinkowski, Aleksandra Sikora, Mateusz Ceglarek, trener Emil Makles

4. Pogoń Kamyk: Marcel Dziewior, Maciej Żurawski, Szymon Gęsiarz, Oskar Świącik, Mateusz Wiśniewski, Filip Wrona, Aleksander Całus, Cyprian Bąbiński, Piotr Pijanka, trener Mateusz Wojciechowski

5. Naprzód Ostrowy: Oliwier Leśnikowski, Kacper Matyja, Sebastian Karoń, Damian Karoń, Dariusz Bednarski, Karol Juchnik, Kacper Żurawski, trener Tomasz Pełka

6. Znicz Kłobuck: Igor Kołodziej, Oliwier Kołodziej, Mateusz Kudryś, Jakub Heluszka, Mateusz Zając, Karol Serwatka, Hubert Kuźnik, Wiktor Bińkowski, Oleg Nocoń, Krzysztof Klecha, trener Przemysław Mazik

7. Akademia Sportu Przystajń: Miłosz Bąk, Bartosz Janik, Bartłomiej Antczak, Antoni Mika, Przemysław Pokorski, Jakub Ceglarz, Jakub Kostrzewa, Jakub Kiedrzyn, Daniel Rogalski, Marcin Kucharczyk, trener Dawid Melanowicz

8. Grom Miedźno: Maciej Florek, Patryk Kała, Jacek Bedła, Jakub Bedła, Oliwier Bedła, Bartłomiej Kukułka, trener Tomasz Jarzębski

Klasyfikacja punktowa XII Młodzieżowych Mistrzostw (po 4 turniejach):
/6 pkt za pierwsze miejsce, 4 pkt za drugie, 3 pkt za trzecie, 1 pkt za udział/
1. KS Panki - 16 pkt
2. Liswarta Popów - 9 pkt
3. Pogoń Kamyk - 8 pkt
4. Grom Miedźno - 7 pkt
5. Oksza Łobodno, Liswarta Krzepice - 6 pkt
7. Olimpia Truskolasy - 5 pkt
8. Naprzód Ostrowy - 2 pkt
7. Sokół Wręczyca, Płomień Przystajń, Junior Szarlejka, Herkules Truskolasy, Znicz Kłobuck, Akademia Sportu Przystajń - 1 pkt

źródło: KS Panki



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *