WiadomościLokalne
W listopadzie ZUS wypłaci 14. emeryturę!
Już w listopadzie do opolskich emerytów i rencistów trafi 14. emerytura. To dodatkowe roczne świadczenie ZUS będzie wypłacał z urzędu, a to znaczy, że nie trzeba będzie składać żadnego wniosku. [...]
09 września 2021 r. | 10:17