bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
26-latek z Panek stracił prawo jazdy
11 października 2017 r. | 09:42
0

Policjanci kłobuckiej drogówki eliminują kolejnych piratów drogowych. W minioną sobotę zatrzymali dwa prawa jazdy za przekroczenie prędkości. Rano na "na radar" wpadł 20-latek, który prowadził mazdę z prędkością 107km/h, a w wieczorem 26-letni kierowca bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 52km/h.

W sobotni poranek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kłobuckiej komendy kontrolowali prędkość na ul. Śląskiej we Wręczycy Wielkiej. W pewnym momencie stróże prawa zauważyli szybko jadącą mazdę. Urządzenie pomiarowe wskazało, że pojazd poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 107 km/h. W trakcie kontroli okazało się, że kierowcą był 20-letni mieszkaniec Chorzowa. Młody kierowca za swój „wyczyn” stracił prawo jazdy. Kolejny dokument uprawniający do kierowania pojazdem, mundurowi zatrzymali tego samego dnia wieczorem, gdy kontrolowali prędkość na ul. Długiej w Złochowicach. Stróże prawa zatrzymali tam 26-letniego kierowcę bmw, mieszkańca gminy Panki, który w terenie zabudowanym jechał o 52km/h za szybko. Poza utratą praw jazdy na 3 miesiące, „piraci drogowi” otrzymali wysokie mandaty i po 10 punktów karnych. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *