zachmurzenie duże
15°
15°
piątek
Reklama
34 głosy od funkcji Wójta
22 października 2018 r. | 12:30
34

34 głosów zabrakło Urszuli Bujak do zostania Wójtem Gminy Panki w pierwszej turze wyborów samorządowych. Bujak otrzymała łącznie 1125 głosów i o zwycięstwo w walce o fotel Wójta będzie musiała powalczyć w drugiej turze z Bogdanem Praskim, na które swój głos oddało 728 osób.

Trzecie miejsce zajął Krzysztof Antończak z 429 głosami.

Druga tura wyborów odbędzie się 4 listopada.

Od nowej kadencji zobaczymy praktycznie zupełnie nową radę gminy, poza czworgiem "starych" radnych, pozostali to nowe osoby. W nowej radzie znajdą się: MIREK Ewa Urszula, MIŁKOWSKI Włodzimierz Witold, BRZĘCZEK Krzysztof Andrzej, GIERAK Katarzyna Maria, FURMANEK Maciej Bartłomiej, BLUKACZ Andrzej Adam, SROKA Krzysztof Tomasz, BANASIAK Grzegorz, DUDA Cezary Paweł, WIECZOREK Damian Władysław, ŻERDZIŃSKI Daniel, GMYREK-WĄSIŃSKA Agnieszka Iwona, SKWARA Bożena Krystyna, BURZYK Fryderyk Józef i KORZONEK Monika Jadwiga.

PAWEŁ GĄSIORSKI34 odpowiedzi na “34 głosy od funkcji Wójta”

 1. Ilona pisze:

  Druga tura to już chyba tylko formalność a tak niewiele zabrakło…

  47
  5
  • Stefan pisze:

   Irena trollu gdzie jesteś ze swoimi sondażami 😉

   50
   3
  • Patrycja pisze:

   Ta kampania to jedno wielkie kłamstwo.wciskają ludziom ciemnotę. Inwestycje rozpoczęte powinna zakończyć tą osobą która zaczęła. Obecny wójt ma potencjał.a nową Pani z całym szacunkiem nie jest osobą samodzielną.efekty będą takie że Ci którzy nią kierują chcą przeprowadzić swoje sprawy
   Ludzie OPAMIĘTAJCIE się i kierujcie się rozumem a nie pierdołami!!!

   1
   35
  • Stefan pisze:

   Tak Patrycja chcemy się podłączać bez umów do kanalizacji,chcemy płacić zaniżone podatki od nieruchomości(firmy), chcemy wygrywać przetargi i ogólnie chcemy być cool.

   32
  • Patrycja pisze:

   Ten co nic nie robi nie popełnia błędów.Ważne są chęci i dobre zamiary.a wy sz uje tyko umiecie jak pijawki pić krew i nic nie umiecie sami zrobić.jestescie egoistami i energetycznymi wa m pi r a mi. Madry człowiek pod sumuje to co zrobił obecny wójt.gdyby była taka zła sytuacja to pchało by się tyłu kandydatów??? Kto mądry chciał by się pchać w bagno długu!!! Pomyślcie bo to wszystko manipulacja!!!

   30
  • Bezradna pisze:

   Pani Patrycjo najlepiej wystartować na wójta czy radnego i pokazać własnoręcznie jak można gminę naprawić, byle tylko nie zrozumiała pani tego tak dosłownie jak co poniektórzy mieszkańcy ? bo można czasem pokazać za dużo. Generalnie łatwo się krytykuje szczególnie jeśli robi się to anonimowo, najwyższy czas wziac się do roboty. Pani Patrycjo więcej odwagi Pankom potrzeba ludzi odważnych mających swoje zdanie nie podatnych na wpływy może nadszedł czas dla Pani ? Zacznij działać !

   29
  • Patrycja pisze:

   Obejrzycie wywiady dwóch kandydatow .Obecny wójt mówi sam a Pani Bujak czyta.Jak pojedzie coś załatwić to też będzie czytać!! Trzeba samemu dokonać lepszego wyboru.Głosujcie na Pana Praskiego!!!! Będzie to mniejsza kompromitacja dla nas jako mieszkańców.Gośc umie rozmawiać a nie mówi wy uczonych formuł ek.

   2
   12
 2. IRENA pisze:

  Bodzio ma jeszcze 2- tygodnie , czeka go ciężka praca , ale w ręku ma atuty ( to co zrobił dla naszej gminy) , żeby przekonać wyborców że warto na niego postawić !

  4
  48
 3. Z panek pisze:

  Bodzio dobral taki skład do komisji że przy liczeniu brakło kart , brawo kretaczą Irena

  36
  1
 4. Arkadiusz pisze:

  Ważne że niemowa z powstańców wyautowana zabrała głos dwa razy na polecenie swojej siostry chyba tylko brawa dla Kasi i dziękujemy mieszkańcom zadobry wybor

  41
  1
  • Andrzej pisze:

   U nas w Pankach ludzie zmienili mądrze bo Pacanów, czy kostrzyna to dalej stary układ rządzi Cegiełka czyli ludzie praskiego

   40
   3
  • Luj Vitą pisze:

   jebac Praskiego Koniobijece i Bujacze sraczke dawać mnie tu Macha to był Wójt

   3
   16
 5. Paweł pisze:

  Po wyborach zmienimy sekretarz, Tylko tera tera głosujmy na Panią Uie Bujak

  46
  2
 6. Kajtek pisze:

  Coś z matematyką nietęgo. Razem oddano 2282 głosy czyli potrzeba było 50%+1 głos uzyskać – 1142 głosy. Otrzymała 1125, to raczej brakuje 17 nie 34.
  Tym bardziej nie odpuszczajcie 2 tury. Głosujcie.

  48
  1
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Te 34 to pomyłka, Do której doszło w nocy, gdy zbierałem informacje na temat oddanych w komisjach głosów.
   Ostateczne wyniki zamieściłem niemal do głosu prawidłowo, jednak pozostał błędny zapis z wcześniejszych podliczeń, o czwartej nad ranem po całej nocy pisania zdarzyć się mogło. Redaktor Gąsiorski zamieścił wcześniejszą wersję sprzed autopoprawek.

   Pozdrawiam
   Jarosław Brzęczek

   29
 7. Wróżka pisze:

  PANI BUJAK WÓJTEM W PANKACH .

  46
  2
 8. ewa pisze:

  nie wiem skąd takie poparcie dla Pani Bujak- okazuje się że łatwo manipulować ludźmi poprzez fałszywe, tendencyjnie przekazywane informacje. Praski był dobrym wójtem (wszyscy jakoś krótko pamiętają co dobre a za jego kadencji wiele mądrych decyzji podjęto i ważnych inwestycji przeprowadzono) a swój poziom Pani Ula kilka razy już pokazała (Ale kto ogląda nagrania z sesji rady gminy?)… Zmiana wójta? czemu nie, ale to nie torebka, 5 lat to sporo czasu a Pani Bujak i jej świta jakoś mnie nie przekonują.

  35
 9. Arkadiusz pisze:

  Patrycja czyli jak praski obejmował urząd to też mogłaś tak mówić inwestycje zaczęte przez wydmuch ma kończyć wydmuch.?! To by całe życie musiał być wójtem głupszego stwierdzenia w życiu nie czytałem. Ty musisz być z bliskiej rodziny Bogusia albo zatrudniona przez niego urzędniczka?

  35
  1
  • Patrycja pisze:

   Nie jestem ani urzędnikiem ani krew na i na pewną debilem który umie psuć komuś opinie. Teraz jest obecny wójt a za chwilę będziecie kogoś innego obrabiać z Panek szykanowac z zazdrości. Każde zło jak i dobro powraca.zastanowcie się w jakim kierunku to znierza? Ta obłuda i chamstwo.

   1
   9
 10. ele pisze:

  Posiadanie wykształcenia wyższego nie gwarantuje sukcesu i odwrotnie.
  Przykład: kto wymyślił osiedle przy 3-go Maja?

  25
  • Krzychu pisze:

   No kto? MIREK. Przecież to on kupił pole od Pilarza, podzielił na działki i w ten sposób zrobił osiedle

   29
   1
 11. Omega 3 pisze:

  Irenko gdzie twoje sądaże co tak ucichłaś.?to znow jakaś Patrycja jest za Bogusiem ?.dajcie szanse Bujakowej a napewno sie zmieni na lepsze. Sex afer nie bedzie itd zastanawia mnie to dlaczego nasza gmina nie ma dotacji na budowy dróg np żerdzina praszczyki dlaczego nie ma na pralke do przedszkola i inne sprawy Pani Patrycjo ????chyba mało Pani wie .

  27
  • Lopez pisze:

   Pralkę do przedszkola podobno przywiózł jakiś zatroskany obywatel. Miał po prostu w domu dwie. Prosty, ludzki gest, Brawo.

   32
 12. bardzo niezadowolony pisze:

  BRAWO GMINA PANKI DOTARLO ZE TRZEBA ZMIAN SZKODA ZE 2 TURA MUSI BYC
  a wojt chciał swojego zięcia do glosowania by się udało tylko synek ma meldunek w warszawie
  proszę na glosowanie 4.11.2018
  tylko P. Bujak na wojta dajmy szanse jej
  byłem na sesjach widziałem i slyszalem tylko ona się postawila wójtowi

  30
 13. Luj Vitą pisze:

  W Pankach i tak Rządzi Ginek z kościoła wiec i tak huj kogo wybierzesz ostatnia decyzja księdza dobrodzieja
  Wyjebane mam
  Masz pytania ?

  6
  16
 14. Arkadiusz pisze:

  Ksiądz dobrodziej swoim zachowaniem i nie mieszaniem się w wyborcza politykę a odstawiają u cyrk w kościele podczas kazania mówiąc żeby ludzie dobrze oddali głos na ludzi sprawdzonych itp dla mnie zasługuje na potępienie.

  10
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *