zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
6. turniej piłki nożnej o “Puchar na Zachętę”
24 stycznia 2019 r. | 11:57
0

W niedzielę 27 stycznia w hali sportowej w Pankach odbędzie się 6. edycja turnieju piłki nożnej o „Puchar Na Zachętę”. Sportowa impreza rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 15.20.

Do rywalizacji stanie 8 drużyn, które złożone będą z amatorów, ligowców, młodzieżowców i oldbojów. W turnieju zagrają następujące ekipy: JM Mebel System (ubiegłoroczny mistrz), Z Borków Partyzantka, Młodzi Gniewni (w składzie m.in. Łukasz Gąsienica czy Patryk Kudła), Oldboys Panki, Koral/Dar-Bud, zespół z Olesna oraz dwie młodzieżowe drużyny z Panek.

Trzy najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, a mistrzowska drużyna ponadto otrzyma medale. Dla najlepszego piłkarza, strzelca i bramkarza turnieju przygotowano statuetki. Dla uczestników czekać będzie również ciepły posiłek. Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach oraz Klub Sportowy Panki.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *