wykop
7000 zł m.in. na słodycze
21 marca 2017 r. | 10:51

Wizytówki, artykuły promocyjne, słodycze, statuetki i artykuły spożywcze - wszystko dla promocji gminy. Tylko w 2016 roku wymienione rzeczy kosztowały Urząd Gminy Panki blisko 7000 zł. Wójt nie oszczędza! W końcu gmina Panki jest bardzo bogata, co widać na schody przy wejściu do urzędu.

Zobaczcie ile gmina wydała w 2016 roku na promocję.

11 odpowiedzi na “7000 zł m.in. na słodycze”

1. Z Panek pisze:

ile ton tego kupili?

2. Dada pisze:

I dobrze chociaz dzieci sie ucieszyly cos dostaly na pikniku i dozynkach …..

• Z Panek pisze:

Dostały dostały mega filmik na rozpoczęcie roku szkolnego ! ! !

• Koko fako pisze:

Do Z Panek i reporterka. Wy pewnie dla dzieci nic byście nie zrobili. Wolę patrzeć na uśmiech dzieci które cieszą się z drobiazgów typu statuetki słodycze itp. niż na piękne schody w naszej gminie które i tak będą zrobione. Nie macie się do czego przyczepić to teraz do schodów. Mam nadzieję że będą kontynuowane imprezy dla dzieci w Pankach i będą rozdawane nagrody i slodkości. Jak można być aż tak plytkimi ludźmi?

• Ania pisze:

Za to zięć praskiego jest bystry Panie Koko fako

• Koko fako pisze:

Ania trochę nie na temat. Kto mówi tutaj o jakimś zięciu, który z resztą mnie nie obchodzi?

• Anka pisze:

Jak nie mają nic mądrego do powiedzenia w temacie to temat zmieniają.

Cieszy mnie tylko jedno – kadencja wodza mija nieodwołalnie . Wreszcie ; dotrwamy jakoś do końca tej kadencji .

• Koko fako pisze:

Każda władza kiedyś przemija. Po co więc był ten cyrk z referendum. Gdyby nie wprowadzona ustawa Praski by wygrał wybory, ale to nie zmienia faktu źe i jego władza kiedyś przeminie!

4. Panki pisze:

W końcu skończy sie ten cyrk i wróci czyste powietrze do naszej gminy