bezchmurnie
9600 zł na nagrody dla kierowników
28 kwietnia 2021 r. | 12:13

9600 zł wydała Wójta Gminy Panki na nagrody dla kierowników jednostek organizacyjnych w gminie Panki w 2020 roku. W tym samym roku na nagrody dla pracowników Urzędu Gminy Panki, wójt wydała 26 200 zł.

Poniżej informacja w zakresie nagród dla kierowników.

5 odpowiedzi na “9600 zł na nagrody dla kierowników”

1. Krzychu pisze:

a w tym roku nic ? trzeba by zajrzeć głębiej do kabzy , może jeszcze coś zostało , a w Kłobuckiej.pl – cisza .

• Staś pisze:

Kłobucka tańczy jak Wójt zagra .

• CoWyMiTuPier? pisze:

Każda gmina przyznaje jakieś nagrody, w tym uznaniowe i inne. Nie dostali od dawna z okazji dnia samorządowca, niemal zero podwyżek itp.

O czym ma klobucka.pl pisać? O 30 tysiacach na gminę w okresie trzech lat?

Wystarczy sesje oglądać wszystko zostało tam powiedziane. Są ciekawsze tematy.

• Jan pisze:

Niemal zero podwyżek?
      To ZERO w tej gminie jest wiele warte.
      Sama wójt 1.000 zł podwyżki.
      Pracownicy po kilkaset zł podwyżki
      Do tego radni i sołtysi jakiś grosz.
      Robisz z siebie idiotę? Albo nie robisz :))

2. Madzia pisze:

W listopadzie 2020 zostały wypłacone nagrody uznaniowe dla pracowników na kwotę ponad 30000 zł a w kwietniu tego roku podwyżki pensji zostały zrobione.Prosze nie wprowadzać mieszkańców w błąď .Zawsze jest to tłumaczone że nie było nic wypłacone pracownikom .należy wziąść pod uwagę sytuację spowodowanej covid. Praca zdalna,zero imprez kulturowych itd.W