bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Anastazja Krzemińska nowym urzędnikiem gminy Panki
14 listopada 2018 r. | 10:41
18

Cztery Panie spełniły wymagania formalne w konkursie na stanowisko podinspektora ds. wymiaru podatków w Urzędzie Gminy Panki. A były to: Beata Chrzęstek, Anna Korzonek, Marlena Sosnowska i Anastazja Krzemińska. Ta ostatnia, według klobucka.pl, jest prywatnie związana poprzez syna z sekretarz gminy - Elżbietą Wachowską.

Ciekawą relację z przebiegu konkursu przedstawił jeden z Czytelników klobucka.pl - Po rozpoczęcia konkursu i otworzeniu testów pomieszczenie opuścił jeden z członków komisji mecenas Marek Witecki, który do zakończenia konkursu nie powrócił. Wyszła też druga osoba – pracująca w sekretariacie. Nie było żadnego pracownika merytorycznego. Po raz pierwszy spotkałam się z testami wielokrotnego wyboru. Po zakończeniu części teoretycznej nie sprawdzono testów, przechodząc do rozmowy kwalifikacyjnej. Pytania odczytano z kartki.

Zgodnie z przewidywaniami, konkurs wygrała Krzemińska. Pozostawię to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Anastazja Krzemińska nowym urzędnikiem gminy Panki”

 1. Wróżka pisze:

  Wiadomo że klan rozczochranej i praskiego ( celowo z małych liter ) knuje , myśli , kombinuje ….. i można tak pisać w nieskończoność.

  51
  • ewa pisze:

   klan Praskiego… ciekawe. Praski został wójtem i zostawił poprzedniego sekretarza-bardzo blisko związanego z poprzednim wójtem. Później potrafił współpracować z panią, która była sekretarzem jeszcze innego wójta. Teraz wygrała konkurs najlepsza kandydatka (znam wszystkie), taki pracownik to skarb dla gminy bez względu na to kto jest wójtem. Teraz dopiero zobaczycie jak wymiana ludzi na stanowiskach jest ważna, żeby inny “klan” był zadowolony..

   3
   26
  • Stefan pisze:

   Tak zostawił a później bezpodstawnie wzywał policję bo podobno sekretarz pijany i trzeba wydmuchac.

   26
   1
 2. Zofia pisze:

  Proszę Państwa a czego Państwo się dziwicie. Ten proceder w Gminie Panki zawsze był powszechny i powtarzany. Proszę przejść się po pokojach i zobaczyc ile córek czy synowych, sióstr itp byłych i obecnych urzędniczek pracuje na państwowych stanowiskach?

  49
 3. Wróżka pisze:

  Czy już były wójt nie może odejść z twarzą , a nie przyczyniać się do tego,aby go mieszkańcy ,,opluwali ,, ?

  48
 4. Zofia pisze:

  Droga Wróżko,
  wynaturza się Pani na temat Wójta a jakoś to niepotrzebne. Przecież wiadomo ze jakby Pani syna córkę miała tez by chciała najlepiej i wsadziła na ciepła posadkę. To jest powszechne i prawdziwe. Takie procedery działały się i za Macha i za Wydmucha i będą się dziać za Bujak. Chociaż za Praskiego przeprowadzano konkursy (czy obiektywne czy nie nie wiemy) ale były. Bo wcześniej wystarczyło ze mama poprosiła i cyk już nowy urzędnik a szkole się później dorabialo

  5
  47
 5. Bogdan pisze:

  Ta Anastazja Krzeminska fajna dziewczyna i związała się z takim kimś. Ale wiadomo że jakby nie była z Kubusiem to nici z posady w gminie. Teraz już ma stoleczek to może sobie kogoś innego poszukać, madrzejszego i ogarniętego.

  46
  5
  • Marta pisze:

   co to za tekst zwiazala sie z kims takim? a kim Ty jestes ze oceniasz tego chlopaka? Ludzie ile w Was zawiści. Nie fair i naganne jest to ze mogla miec posadke zalatwiona ale bez przesady nie piszmy w ten sposób

   10
   38
  • Leo pisze:

   Oglądając wspólne zdjęcie to stwierdzam że to stanowisko jest za małym zadośćuczynieniem dla dziewczyny.

   38
   5
  • Bogdan pisze:

   Wydaję mi się że dziewczyna ma większe predyspozycje na przyszłość, większe ambicje i plany niż Kuba Wachowski jeszcze kilka miesięcy pracujący przy zniczach na zwierzyncu. Myślę że plan jej w 100procent wypalił, ma stanowisko i jest świetnie, ale pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam.

   39
   4
  • Jakub Wachowski pisze:

   @Bogdan
   Jeżeli uważasz mały człowieczku, że pracuję przy zniczach to oznacza, iż w ogóle mnie nie znasz, dlatego też nawet nie będę komentował. Co do ambicji i predyspozycji przypuszczam, że mam większe niż Ty i nawet jestem Ci, o wszechwiedzący, podpowiedzieć iż nie są związane czy to z samorządem czy polityką.
   Co do poprawnej polszczyzny nawet nie będę się wypowiadał xD
   Czekam z niecierpliwością na zwieńczenie Twych słów, o wszechwiedzący Bogdanie, że ‘jeszcze kilka miesięcy pracujący…’, pomijam oczywiście fakt, iż przy żadnych zniczach nie pracuję, o wszechwiedzący xD
   No i czekam, aż się przedstawisz malutki atencjuszu 🙂

   3
   26
  • Jakub Wachowski pisze:

   A, tak, Pan Brzęczek… tfuu, Bogdan, przepraszam, przejęzyczenia bywają trudne, nie może mi teraz odpisać bo jako główny dowodzący gminą jest teraz na radzie gminy. Ponadto redaktor dalej nie potrafi rzeczowo odpowiedzieć na moje zarzuty i pytania, no cóż za pech 😉
   Coś mi się wydaje, że te dwie osoby mają że sobą wiele wspólnego, tak jak i Leo, który jedyne co może o mnie powiedzieć to wrzutka na wygląd, to już też jest mi znajome 😉
   Klasyczny przykład kompleksu wyższości Panowie i Panie.
   Czekam na waszą odpowiedź, bo już nie mam się z czego śmiać, tak jak i sporo innych ludzi xD

   4
   24
  • Adai pisze:

   kuba, leo ma rację i grzecznie ci napisał. znasz powiedzenie o perle wśród wieprzy? a brzęczek ci nie odpisze, bo nie chodzisz z nim w jednej lidze. prosił cię uprzejmie, żebyś ostygł, to strzel sobie bucha i wyluzuj, czaisz?

   23
   1
 6. Arek pisze:

  Jeden z czytelników klobucka .pl hahahahaha..,,,,,,,,

  11
  33
 7. Arek pisze:

  Profesjonalizm w każdym calu Redaktorze Gasiorski

  8
  41
 8. Janek pisze:

  Nie ma co ale lepiej ona młoda z przyszłością a nie ta z Klulej.

  4
  30
 9. Syn Stefana pisze:

  Leo… Hahaha szacun.. Pozdrawiam

  24
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *