zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Anastazja Krzemińska została zwolniona z Urzędu Gminy Panki
23 stycznia 2019 r. | 11:08
66

Bardzo krótki okres przepracowała Anastazja Krzemińska w roli podinspektora ds. wymiaru podatków w Urzędzie Gminy Panki. Krzemińska została zatrudniona w listopadzie 2018 r. Wójt Urszula Bujak chciała przenieść Krzemińską na inne stanowisko pracy. Ta nie zgodziła się wykonywać innych obowiązków i została przez Wójta zwolniona z zachowaniem dwutygodniowego okresu wypowiedzenia.

Według listopadowego wydania klobucka.pl, Krzemińska jest prywatnie związana z synem byłej sekretarz gminy Pani - Elżbietą Wachowską.

PAWEŁ GĄSIORSKI66 odpowiedzi na “Anastazja Krzemińska została zwolniona z Urzędu Gminy Panki”

 1. IRENA pisze:

  Kolejny SKANDAL w U.G. !!!!!

  3
  69
  • Gość pisze:

   od początku chcieli się jej pozbyć i tyle. Jakby przyjmowała wszystko co chcą znaleźliby inny powód żeby ją zwolnić. Szkoda jej nie dlatego że nie ma pracy, bo znajdzie drugą, ale że redaktor tak po niej “pojechał” od samego początku. Zawziął się strasznie i osiągnął swój cel, może nawet myśli że to sprawiedliwość a nie jego chora obsesja. Nikt jej nie dał szansy a nie pracuje tam nikt lepszy od niej A większość po “lewych” konkursach… a nowi robią to samo co i starzy tylko jakoś wszystko teraz cacy

   9
   16
 2. do Ireny pisze:

  Odmówiła wykonania obowiązków – naturalna konsekwencja. Może w ślad za Panią Wachowską odwołać się do sądu, takie ma uprawnienia. Koniec tematu.

  70
  3
 3. Zdzisław pisze:

  Nie chciała przyjść Koza do woza ,
  No to wóz odjechał.. bez Kozy !!

  46
  2
 4. Franek pisze:

  Porządeczki się wreszcie robią.Brawo.

  42
  2
  • pola pisze:

   jak tak lubisz jak ktoś robi “porzadki” to uważaj bo nigdy nie wiesz kiedy te porządki dosięgną Ciebie czy twoich bliskich w taki czy inny sposób. Żebyś się nie zdziwił….

   1
   35
  • Franek pisze:

   Ale odpowiedz dziękuję bardzo będę huhać na siebie.Ja nie pracuje w gminie.

   35
   1
  • pola pisze:

   nie musisz pracować w gminie, wszędzie jest podobnie- chodzi o zasadę

   7
   26
 5. Paweł pisze:

  sekretariat do wymiany też jeżeli mógłbym podpowiedzieć

  43
  1
 6. Kubuś pisze:

  Irena skandal to przegrał wybory !

  42
  1
 7. Tobi pisze:

  Może co niektorym związanym ze starym układem wyjdą z głowy pomysły wynoszenia zgminy informacji o posunięciach nowego samorządu i informowania np teściowej o tym co się zamierza i jakie dowody przekrętów już odkopano

  41
  1
  • ewa pisze:

   ale tu głupoty wypisujecie… robicie z dziewczyny jakąś agentkę, redaktorzy się rozpisują… znaleźli kozła ofiarnego. Obecne władze podobno miały swoich informatorów, więc każdy sądzi według siebie.. ale o czym miałaby informować- przecież urząd jest transparentny!!!!! naprawdę żenada i obnaża poziom i nienawiść, która jest w Was. Nie da się pracować w gnieździe żmij, życzę tej Anastazji żeby trafiła na fajnego pracodawcę

   8
   39
  • Adai pisze:

   do szczurołapa może iść, albo ekowytwórcy, ostatecznie drogowca, zostanie tłumaczem z ukraińskiego, trochę rodaków jej mamy gmina Panki ściągnęła.

   33
   3
  • Krzychu pisze:

   Ewa dobry temat. Czego się tak boją że wycieknie z urzędu że aż zwalniają. Faktycznie miał być urząd transparentny!

   6
   31
 8. I bardzo dobrze pisze:

  Ewa, wiesz co urzędnicy mówią na temat Pani E. Wachowskiej kiedy nie przychodzi do pracy ? tego się nie da powtórzyć jaką ją “darzą sympatią” za to jaka była dobra dla nich i całego urzędu. Co do Anastazji nie życzę jej pomyślności z takim podejściem do pracodawcy i do pracy, ale to nie mój biznes, papa

  38
  3
  • ewa pisze:

   to właśnie pokazuje o jakich ludziach mówimy…. bez komentarza. Dobrze że Ciebie wszyscy lubią;) życzę zmiany na lepsze w takim razie…

   3
   35
  • I bardzo źle pisze:

   Jak w tej gminie ma być dobrze, kiedy ktoś taki jak ” i bardzo dobrze “nie życzy drugiej osobie pomyślności. Przez takie osoby świat schodzi na psy. Uważaj kolego bo karma wraca .

   4
   36
 9. I bardzo dobrze pisze:

  pani Ewo na szacunek to trzeba sobie zasłużyć 🙂 pamięta pani pana Kierata? wieloletniego sekretarza gminy Panki? Do dzisiaj nikt złego słowa o nim nie mówi dlatego że był przyzwoitym człowiekiem po prostu.

  44
  2
  • ewa pisze:

   nie znam dobrze tych osób, ale pamiętam że rzeczywiście był poprzedni sekretarz mało wyrazistą postacią, co wcale nie oznacza, że było to z korzyścią dla gminy. Kwestia charakteru i zaangażowania i co kto lubi/co komu na rękę. Ale, z całym szacunkiem, takie obmawianie jest wstrętne. Na pewno więc pracownicy docenią “dobra zmianę” i zajmą się pracą a nie plotkowaniem…

   4
   35
 10. Marek pisze:

  Ewa urzędnik to nie model i nie musi być wcale wyrazisty nawet lepiej jak nie jest może to zrozumiesz …

  35
 11. Ela pisze:

  Za panowania Zbyszka żaden urzędnik nie był wyrazisty

  10
  23
  • Krzychu pisze:

   A teraz duchy przeszłości wracają do urzędu ????

   3
   31
  • Adai pisze:

   poza elą, ona zawsze była wyrazista, szczególnie siedząc w kusej spódniczce na biurku, wachlując nogami i wietrząc raj.

   idź do gminy i zapytaj jakie wyraziste były poniedziałki, chodziło się sprawdzać czy pani ela w dobrym humorze czy raczej lepiej jej unikać

   36
   4
 12. Drogowiec pisze:

  Przecież Wachowska to był główny doradca Bodzia. Gdyby nie ona to najprawdopodobniej rządziłby i trzecią kadencję. Jej ego na wielkości katedry doprowadziło do tej katastrofy

  39
  3
 13. Filmowiec pisze:

  wyrazisty to był film z podobizną pana wójta

  38
  1
 14. Gość pisze:

  baby to są jednak zazdrosne i wredne… A dziewczyna tam sobie poradzi, nie nasza sprawa.. może gazetę zacznie wydawać- do tego nie musi mieć specjalnych kwalifikacji, prawda adai?

  6
  30
 15. do gościa pisze:

  o jakiej zazdrości piszesz? jeżeli odmówisz wykonania polecenia i to kilkukrotnie to według ciebie co to jest? chłopie jak nie wiesz co pisać to nie pisz wcale bo zamęt każdy potrafi siać. A wredny to kto tu jest i kto był? zastanów się dobrze …

  31
  1
 16. yusuf pisze:

  Szkoda o niej pisać, to już historia.

  27
 17. Z Panek pisze:

  Ci nas to wigokw interesuje?
  Bardziej nas interesuje to dlaczego gmina na odśnieżona. Wszędzie ślisko jak cholera a płuca nie widać. We Wręczycy dwa razy dziennie podobno jeżdżą a u nas nic!!! Kiedy wyjadą? Jak się wszyscy pozabijają na tej ślizgawicy????
  SKANDAL!!!

  5
  28
  • Rysiek pisze:

   Wczoraj podobno tylko na Zwierzyńcu było odśnieżane. Tak kazała Pani wójt. Czyz by dla hrabiego Kiedrzyna ten luksus był tylko dostępny?

   3
   29
 18. Esmeralda pisze:

  tak dla niego i co jeszcze :))))

  25
 19. Esmeralda pisze:

  Rysiek a ja słyszałam że Kałmuk bardzo się boi bo Kiedrzyn chce mu wypowiedzieć umowę za skargi mieszkańców związane z partactwem przy odśnieżaniu, wiesz coś o tym?

  29
  • Rysiek pisze:

   Nic nie wiem na ten temat, chcesz wiedzieć to co zapytaj. Swoją drogą to ciekawe kto bardziej się boi: czy Kalmuk Kiedrzyna czy kiedrzyn żeby wypowiedzieć

   1
   24
 20. Praszczyk pisze:

  Ela na pewno jej coś znajdzie

  25
 21. Z gminy pisze:

  a sobie ?

  22
 22. Z Panek pisze:

  Dzisiaj rano ba drodze był dramat. Lodowisko pierwsza klasa. Dziękujemy pani wójt za przygotowanie atrakcji dla dzieci na ferie zimowe!
  Piaskarki wyjechały dopiero o 9-tej!
  Rano ludzie do pracy i dzieci do szkoły mogły na łyżwach jechać. Czy wójt i jej super specjalista kiedrzyn mogą ruszyć wreszcie dupę zza biurka i zobaczyć co dzieje się w terenie??? A może jeszcze paru ludzi przyjmie do pomocy!

  5
  24
  • Kolorowe sny pisze:

   Ale przegranych bolą dupska. Uwielbiam zaglądać na tą stronę, żeby się nacieszyć waszymi komentarzami. Bardziej ucieszyć by mnie mogła tylko pikieta przed gminą. Boguś, Elżunia, Irenka, Zdzisiu, Jaruś, byli radni i inni bijący dudki za czasów pankowskich elyt, transparenty w łapkach, Bujakowa musi odejść, bo nie mamy gdzie pracować :).
   Jak się nie podoba władza zróbcie sobie referendum w sprawie zmiany. Ostatnio przyszło ośmiuset ludzi, zobaczymy ilu was poprze 🙂

   7
   1
 23. Anka pisze:

  I co sie tak rozpisujecie na temat odsnieżania?? Przecież nie od dzis wiadomo że do wyjechania do odsniezania musi wezwac Zamawiajacy w tym wypadku Gmina Panki nie wiem kto jest od nich wyznaczony do wzywania firmy obsługujacej zime ale jedno jest pewne jak Wójtowa nie wezwie—– firmie nie wolno wyjechac. Zgłaszajcie sie do WŁADZY czyli P.BUJAK jako WÓJT. PIASKARKI WYJEZDZAJA NA WEZWANIE NIE WEDŁUG SIEBIE/.

  2
  15
 24. Krys pisze:

  Do Jarosław Brzeczek -czemu Redaktor nie informuje nas o istotnych sprawach

  14
 25. Krys pisze:

  Nie poinformował rzetelnie czytelników jako ze jest bezstronny o tym że jego kolega redaktor autor tego portalu został skazany wyrokiem prawomocnym Sadu w Czestochowie winny przestepstwa z art. 212 K.K… Sprawe wytyczyła Wójt Blachowni o pisanie oszczerstw i szkalowanie jej osoby . Tak samo wniosła sprawe Wójt Poraja też przegral nasz dzielny wojownik o prawde Pan P.G I pytam gdzie ta PRAWDA I BEZSTRONNOŚĆ. Redaktorzy myslicie że wiecznie bedziecie pisac co chcecie tak zeby ludzie wierzyli w waszą prawde ?? Okazuje sie że Sądy maja inne wyobrażenie o prawdzie niż Wy.

  2
  15
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Krys.
   Blachownia i Poraj nie leżą w powiecie kłobuckim. Kiedy pan Gąsiorski wygrał z kilkoma innymi włodarzami gmin, też o tym nie pisałem.

   Nie informuję też, o tym, że niemal codziennie wygrywa z nimi przed SKO czy w sądach administracyjnych. To nie moja sprawa, z kim i o co sądzi się redaktor Gąsiorski.

   O sprawach z moim udziałem niezależnie od wyniku informuję zawsze.

   19
 26. Krys pisze:

  Do Jarosław Brzeczek -i to jest ten OBIEKTYWIZM!!!!! są porazki i sukcesy ale u Was tylko sukcesy-jak wygra cos przed SKO to wiadomośc dnia ale jak przegra przed Sądem i dostanie wyrok to cisza a wszystko żeby czytelnik miał wrażenie że tacy kryształowi i prawomówni sa Redaktorzy.Miłego Dnia

  2
  15
 27. Strażak pisze:

  A jak Praski pozwał Kiedrzyna to co pisali wybielacze? a jak przegrał ? NIC nie pisali. Krys widzę że ci nerwy puszczają ! A redaktor Brzęczek pisze o wygranych i przegranych i tutaj się z nim zgadzam. A w jakim celu ma pisać o p. Gąsiorskim? co jego sprawy obchodzą nas mieszkańców Panek?

  18
 28. Mieszkaniec pisze:

  Ale interesuje nas mieszkańców co robi ą czego nie wójt Panek …
  Pani wójt znów nie bylo w urzędzie. Dwa dni Dopiero co wróciła z trzydniowego wyjazdu z luksusowego hotelu a tutaj już następny. Tym razem gościła się luksusowym czterogwiazdkowym hotelu w Jaworzu. 

  SPA Hotel Jawor położony jest w urokliwej okolicy w Jaworzu, u podnóża szczytu Błatnia. Ten czterogwiazdkowy obiekt oferuje przestronne pokoje, bezpłatne WiFi oraz wspaniałe zaplecze spa.

  Pokoje w hotelu są ładnie i nowocześnie urządzone. Z wielu roztaczają się malownicze widoki na okolicę, .
  Udogodnienia w hotelu Jawor obejmują kryty basen, wannę z hydromasażem, łaźnię turecką oraz spa oferujące szeroki wachlarz zabiegów i masaży. W okolicy można pojeździć na rowerze oraz na nartach, a także wybrać się na pieszą wędrówkę.
  Gdyby pani wójt była spragniona wrażeń to hotel oferuje:
  basen
  peeling ciała
  zabiegi na ciało
  pedicure
  manicure
  makijaż
  depilacja woskiem
  zabiegi na twarz
  zabiegi upiększające
  leżaki lub krzesełka plażowe
  ręczniki kąpielowe/plażowe
  basen z podgrzewaną wodą
  kryty basen 
  odkryty basen
  odkryty basen
  kryty basen
  łaźnia turecka/parowa
  wanna z hydromasażem / jacuzzi
  masaż spa i centrum odnowy biologicznej
  solarium
  centrum fitness
  sauna

  Wszystko to za pieniądze podatników
  Jak poprzedni wójt pojechał do bylejakiego trzygwiazdkowego hotelu (za darmo bo z projektu)  to Brzęczek piał na cały powiat. To jest ta bezstronność? Bez obaw redaktorze, na bieżąco będziemy informować o wszystkich wyjazdach:)

  4
  18
  • Anka pisze:

   Skarbnika też nie było w gminie ?

   4
   17
  • Kolorowe sny pisze:

   Mieszkanka podpisz się z nazwiska. Zainteresowani wiedzą, że byłaś na konwencie wójtów podglądać Bujakową. Przyzwyczaj się, ty się już nie liczysz. Już nikt do samorządu cię nie weźmie.

   13
  • Krzychu pisze:

   A gdzie był brzeczek? Nie czekał z obiektywem w grocie solnej? Przecież tak lubi. A w ogóle to czemu Pani wójt nie wzięła to że sobą?

   1
   11
 29. olek pisze:

  Czy ja dobrze rozumiem jest dopiero 3.luty a Wójt juz była dwa razy na szkoleniu???????????? No tak za swoje nie pojedzie telefonu tez nie odbiera jak pisała Miejska telewizja ponieważ chcieli sie do niej dodzwonic w sprawie skarg że nie wzywa do odsnieżania . No ale wiosna Ją wyreczyła i na to miejsce moze bawic sie w drogich hotelach!!!!!!!!!!!

  3
  15
 30. do Mieszkańca pisze:

  eee no widać, że Mieszkaniec to stały bywalec tego hotelu !!
  pewnie znasz tam każdy kąt ! każdą dziurę 🙂

  może ceny byś podrzucił za pobyt ??

  14
  1
 31. ewa pisze:

  no tyle co się aferowali że były wójt i sekretarz korzystają ze szkoleń w dobrych hotelach… pamiętam ten artykuł w niby-gazecie, zdjęcia, cenniki… i już to samo! po co to było? redaktorze gdzie jesteś? nie należałoby teraz też tego nagłaśniać? o czym on w ogóle teraz pisze? ktoś to kupuje w ogóle? jak długo najważniejszym tematem w gminie może być Pani Anastazja? to zakrawa na jakąś paranoję!

  3
  12
 32. Rysiek pisze:

  Ładnie… wójt się bawi, telefonów nie odbiera a Panki całe zasypane śniegiem. Auta i autobusy w rowach, dzieci nie dotarły do szkoły, ludzie do pracy, bo co? Bo zima zaskoczyła? Już wczoraj mówili, że spadnie 20 cm śniegu, cała noc sypalo a pługi dopiero rano wyjechały ! Jak się Pani szanowna wójt wyspała!

  3
  11
 33. Krys pisze:

  Bo do odsnieżania to wzywa sie kiedy zaczyna padac a nie jak juz kleska i metr sniegu. Ale jezdza piaskarki i pługi TYLKO NA WEZWANIE GMINY!!!!

  3
  13
  • Rysiek pisze:

   Dokładnie. Bo jak się nie przejedzie po gminie i nie oceni sytuacji to tak jest. Widać gdzie wójt ma mieszkańców. Ona przy powiatowej drodze to jej powiat odsniezyl zeby na fotel do cieplutkiej gminy dojechala a reszta się nie liczy.

   3
   14
 34. Krys pisze:

  Wójtowej rano o 8 nie ma w urzedzie gminy -a gdzie jest?? Załatwia prywate i wozi córke do szkoły a pensja leci czy jest czy jej nie ma. A Ktos tu kiedys pisał ze gmina płaci za miejsce jej dziecka w autobusie szkolnym a mama wozi.
  Ciekawe czy inne mamy moga tak wyjsc z pracy zeby dziecko do szkoły zawiezc ??????????????

  3
  9
  • Ona pisze:

   Ja się zastanawiam kiedy ona tym wójtem jest. Tutaj córka do szkoły, do domu, tu szkolenie, tu wyjazd, tu luksusowy hotel, telefonów nie odbiera, drogi nieodsniezone.
   Czy my w ogóle mamy wójta?

   4
   8
  • Domestos pisze:

   Czy ona zna każdą dziurę w tym hotelu, to nie wiem. Ale znam wielu takich, co o jednej dziurze sporo opowiadali.

   3
   1
 35. Przedszkolak pisze:

  Krys czy Gocha pilnuj lepiej co się dzieje u ciebie resztę zostaw w spokoju, będzie dobrze

 36. Obserwator pisze:

  artykuł dotyczy zwolnienia pracownika urzędu, który pewnie startował w jakimś konkursie na stanowisko w podatkach. A nie na inne! A tu już za trzy miesiące przesuwają na inne. Chyba bym się odwoływał do sądu pracy. I nic nie ma tu wspólnego,że jest dziewczyną syna byłej…itd. W gminie wiejskiej każdy jest kimś tam, każdy ma pociotka który ma kogoś co pracuje w gminie. Ludzie! to by musieli być zatrudniani ludzie spoza gminy, a to też źle, bo dlaczego obcy jak nasi bez pracy, i nie znają gminy. No zastanówcie się trochę z tą zawiścią. Dziewczyna ma prawo pracować w urzędzie jak każdy.

  5
  2
 37. głos z dworcowej pisze:

  na szczęście nie jesteś sędzią więc twoje puste gadanie może się przydać na rynku w Kłobucku na stoisku między ziemniakami a skarpetami

  2
  2
 38. Agnieszka pisze:

  Znaleźli sobie kozła ofiarnego i tyle. Za chwilę znajdą kogoś innego bo trzeba przecież o kimś pisać.. Żenada. Tylko patrzeć jak Pani wojt kogoś ze swojej rodziny wciśnie bo już pracowników zwalnia albo przenosi, gdzie w listopadzie się zarzekała, że nikogo zwalniać nie będzie.. Ale cóż tyle jej słowo warte co nic, wygrała wybory więc robi teraz co chce.

  • Krzychu pisze:

   Tak bardzo chcieli podważyć konkurs, mówili, że przekręt był. I co? Nie udało się. Skarga była i okazała się bezsasadna. Czyli Dziewczyna uczciwie wygrała konkurs to musieli ja zwolnić w inny sposób. Chcieli ja zwolnić od początku, tylko sposobu szukali. Szkoda dziewczyny.

 39. głos z dworcowej pisze:

  Agnieszka ile płacą ci za te mądrości? chyba niewiele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *