słabe opady deszczu
32°
32°
piątek
Reklama
Bądź jak Arkadiusz Parkitny z Konieczek. Wygraj pieniądze!
15 lutego 2018 r. | 11:31
0

Urząd Gminy Panki poinformował, o nowym konkursie Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, który jest skierowany do właścicieli gospodarstw rolnych - XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

W ostatnim konkursie, reprezentujący województwo śląskie w centralnym finale Arkadiusz Parkitny z Konieczek (gmina Panki, powiat kłobucki) zajął trzecie miejsce i otrzymał nagrodę pieniężną Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krzysztofa Jurgiela. Jednocześnie wygrał w publicznym głosowaniu internautów przeprowadzonym, podobnie jak w latach ubiegłych, na portalu Telewizji Interaktywnej AgroNews.com.pl. W Internetowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2017 rolnik ze śląskiego otrzymał 25 procent głosów - głosowało na niego 12 tys.877 głosów. Każdy głosujący mógł głosować tylko raz. Pokonał tym samym zwycięzców konkursu "Bezpiecznego Gospodarstwo Rolne" wybranych wcześniej przez fachowców i ekspertów.

Ważne terminy:
31 marca - upływa termin zgłaszania udziału w konkursie
25 maja - zakończenie etapu regionalnego konkursu
czerwiec - zakończenie etapu wojewódzkiego
9 - 27 lipca - wizytacja gospodarstw finałowych

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *