bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Beata Pisarek kandydatką na księgową w UG Panki
23 maja 2023 r. | 12:54
14

Beata Pisarek jako jedyna spełniła wymagania na stanowisku księgowej w Urzędzie Gminy Panki.

Przesłuchanie Pisarek odbędzie się w najbliższych dniach.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Beata Pisarek kandydatką na księgową w UG Panki”

 1. Lolo pisze:

  Co to za konkurs jak od roku są podpisy tej Pani na papierach.

  3
  2
  • Ola pisze:

   Pani Sekretarz na L4 jest
   A dziś w urzędzie w USC pracuje ,
   tak się da ?

   5
   3
 2. Mieszkaniec pisze:

  Wygląda to wszystko w naj najlepszym porządku, kolejny pracownik uciekł w biegu.
  Ale zbawiciel ma obiecaną premie w wysokości wypłaty .

  4
  2
 3. Magda pisze:

  Dorota nie uciekł, nie uciekł…, uciekli to niektórzy jak się skończyły korzyści, przypomnij ile było premii i dodatków za Praskiego? Jak się nie podoba to nie ma przymusu pracy, żyjemy w wolnym kraju. A jak ktoś jest chory to na rente, kwit zawsze się znajdzie, tylko ZUS nie jest taki głupi…

  3
  4
 4. sb pisze:

  Lepiej poszukaj u siebie w domu patologii,
  a w wolnej chwili poczytaj znaczenie tego słowa. Uważam że urząd funkcjonuje o niebo lepiej niż było. Dla wielu skończyły się czasy premii, nagród, stanowisk bez konkursu itp., nic dziwnego że jest płacz i zgrzytanie zębami. Zamieszanie robią ci co stracili przez to że biedny Praski (wykorzystany?) nie jest wójtem.

  3
  3
  • XXX pisze:

   Kolejny wymienia tanie wyskoki wójta
   Premie tylko dla przydupasów brawo.
   Prawie 30; zwolnień to jest o niebo lepiej .
   Stanowiska bez konkursu tak jak ta pani co pracuje od ponad roku co strasznie ogłosili konkurs ja głośno się zrobiło
   Praski był jaki był ale coś robił ,
   a ta kolejne sądy w toku i wszystko przegrywa, nawet zwolnieni pracownicy wygrywają wszystko ,
   Dyktator przy korycie .
   Kanalizacja konieczki w proszku .
   Ujęcie wody w czarnej dupie,
   zobaczymy co zrobi z rudawą , 1 mają , jacisko ,koski co dzień prawie problem z wodą .

   3
   3
 5. Do xxx pisze:

  Ale ty głupi jesteś…, wszystko co napisałeś jest o kant dupy rozstrzaskać. 30 osób to kto? Wymień nazwiska? Konkurs po roku ? Widziałeś papiery? Sądy to jakie to sprawy, z Wachowską, Praskim czy inne? A może jeszcze trzeba zmienić bo za mało? Kanalizacja ? Ujęcie wody ? Chyba jest dobrze, może dla Ciebie źle bo Jarek nie robił? Przecież to rada decyduje, nie wójt, rada całą kadencje zajmuje się masztami jednej Pani osmieszając się, następny wójt według Ciebie ma sprzyjać tylko elytom pankowskim, tego chcesz? Mam propozycję niech wystartuje Pani Ilona ona się nadaje na reprezentanta biznesu bardziej niż Pani Katarzyna której to nie wiem o co chodzi ?

  5
  4
  • Ola pisze:

   Co sie stało że po moim wpisie ogłoszono konkurs na stanowisko USC.
   A sekretarz dalej pracuje w USC i odbiera telefony.

   3
   3
 6. kowalska pisze:

  Nie wiem o co biega w tym urzędzie? Faceta od dowodów nie ma, kobiety z cywilnego nie ma, mieszkam w tej wiosce, a musze załatwiać sprawy w innych gminach. Jest tu ktoś kto opanuje ten bajzel?

  5
  2
 7. Bogdan pisze:

  Dorotka, l4 każdy może wziąć, nie ?

 8. Jasiek pisze:

  Jeżeli ktoś jest chory to proponuję rentę, jeżeli jest za dużo pracy to można wziąć lżejszą gdzie indziej. Zawsze jest wybór, po co trzymać się kurczowo jednej pracy? Przecież są dzisiaj takie możliwości…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *