bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Będzie kanalizacja w Konieczkach?
03 maja 2019 r. | 08:44
5

Będzie rozbudowywana sieć kanalizacji sanitarnej w Konieczkach w gminie Panki. Planowane na ten cel środki, urząd ma pozyskać w ramach pożyczki w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Pożyczka – jeśli zostanie Pankom przyznana, może zostać umorzona przy kolejnych inwestycjach poprawiającyc stan środowiska na terenie gminy. W planach budżetowych urzędu widnieje przewidziana na ten cel kwota 3 850 000 zł, w tym planowana pożyczka w kwocie 1 300 000 zł.

JAROSŁAW BRZĘCZEK
Klobucka.pl5 odpowiedzi na “Będzie kanalizacja w Konieczkach?”

 1. Ela pisze:

  po co ten znak zapytania , czyżby brak tematu ? pieniędzy nie ma i nic się nie dzieje . Planować to można , można zaplanować aquapark , termy , baseny , środki pieniężne też można pozyskać albo nie . Proszę pisać o konkretach .

  6
  3
 2. Adrian z Panek pisze:

  a znalazłaś robotę ?

  8
  3
 3. Bzyk pisze:

  Jarosław lepiej żebyś nie kłamał. Każdy czeka na kanalizację i mam nadzieję że nie jest to kolejne mydlenie ludzią oczu w celu wybielenia swojej faworytki, która jak narazie nic nie robi. 4 latka szybko miną, a my rozliczymy to co było napisane, a nie było zrobione. Pozdrawiam

  • Widz pisze:

   bzyk, kto my?

   Choćby nie zrobiła NIC w 5 lat, nawet schodów przed urzędem, to i tak zagłosuję na nią, a nie na Bogusia. On już wszystko pokazał w osiem lat. Kolejne osiem będziemy spłacać długi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *