zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Bezpieczni seniorzy z powiatu kłobuckiego
01 listopada 2019 r. | 10:09
0

Profilaktyk społeczny z kłobuckiej komendy wzięła udział w obchodach „Dnia Seniora”, które zostały zorganizowane prze Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Kłobucku. Podczas prowadzonej prelekcji st.sierż. Marlena Wiśniewska przypomniała podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ostrzegała przed przestępcami oszukującymi starsze osoby metodami na tzw „wnuczka” czy też „na policjanta”.

W miniony piątek profilaktyk społeczny z kłobuckiej komendy wzięła udział w obchodach „Dnia Seniora”, które zostały zorganizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Kłobucku.

Podczas prelekcji prowadzonej przez st.sierż. Marlenę Wiśniewską seniorzy usłyszeli informacje na temat podstawowych zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ostrzeżenia przed przestępcami oszukującymi starsze osoby metodami na tzw „wnuczka” czy też „na policjanta”.

Uczestnicy spotkania zadawali policjantowi dużo pytań na nurtujące ich tematy związane z bezpieczeństwem. Nie zabrakło również dyskusji na temat bezpieczeństwa w sieci oraz kradzieży danych osobowych.

Poza spotkaniem z przedstawicielką kłobuckiej Policji, seniorzy z naszego powiatu mogli skorzystać m.in. z porad mł. kpt. Janusza Knopika z Komendy Powiatowej PSP w Kłobucku, który zaprezentował założenia ogólnopolskiej kampanii edukacyjno – informacyjnej Państwowej Straży Pożarnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *