zachmurzenie duże
-1°
-1°
piątek
Reklama
fot. OSP Zamłynie
Biedne jednostki OSP w gminie Panki
04 listopada 2022 r. | 13:22
5

Ile gmina wydaje na dofinasnowania dla Ochotnicznych Straży Pożarnych w gminie Panki? Okazuje się, że odkąd wójtem została Urszula Bujak, są to niewielkie kwoty. Wójt przedstawiła mi środki, które zostały przekazane jednostkom OSP za lata 2018-2021.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Biedne jednostki OSP w gminie Panki”

 1. Zenek pisze:

  A pozamykać się nie da. w naszej Gminie na nic nie ma pieniążków, ale może się to zmieni po podwyżce podatków, która się szykuje.Wie ktoś jaki procent jest planowany? I kiedy odbędą się komisję? Trzeba było wkład własny który został przekazany na zakup samochodu przeznaczyć na dopasożenie wielu jednostek .Było by to z większym pożytkiem. A tak samochód stoi, trzeba ubezpieczyć a o większej ilości wyjazdów tej jednostki raczej nie ma mowy…

 2. Gość pisze:

  70 procent

  • Kamil pisze:

   To mieszkańcy w końcu powinni przyjść na sesję i zapytać się Radnych na co te pieniądze zostaną wykorzystane i czy sprawdzili na co poszły pieniądze w poprzednich latach bo chyba nic nie robią w tym temacie.

 3. Gosia pisze:

  Ważne że mamy kamień graniczny poniemieckie umieszczony przed urzędem gminy .
  Mam pytanie czy Przystajń wyraziła zgodę na zabranie tego zabytku.

  3
  1
  • Gość pisze:

   Komisja podatkowa odbędzie się.
   W poniedziałek 14 .11 2022
   Godzina 14 w urzędzie gminy
   Zainteresowanych zapraszamy .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *