zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Biedny GOPS, bogaty Urząd Gminy Panki
27 marca 2018 r. | 10:22
11

Urząd Gminy Panki szasta pieniędzmi. Na nagrody dla pracowników w 2017 roku wydał ponad 85 tys. zł. Po ponad 7000 zł dostały skarbnik gminy - Jolanta Kiepura i sekretarz gminy - Elżbieta Wachowska. Zupełnie w innych nastrojach są pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pankach. Tam na nagrody dla wszystkich pracowników już nie wystarczyło pieniędzy.

Według informacji przekazanej mi przez kierownik GOPS - Magdalenę Tomczyk, w 2017 roku pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pankach nie otrzymali nagród. Łączna kwota wypłaconych w 2017 r. nagród wynosiła 0,00 zł.

Jakie to sprawiedliwe...

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Biedny GOPS, bogaty Urząd Gminy Panki”

 1. Ela pisze:

  Na nagrodę to trzeba zasłużyć , widocznie tym panią ta nagroda się należała za ciężką pracę jaką wykonują na rzecz gminy , a co do GOPS-u to proponuję więcej pracy w terenie i większe zainteresowanie potrzebującymi mieszkańcami naszej gminy , którzy każdego dnia zmagają się z trudną sytuacją , a GOPS cały czas posługuje się “stałą starą nieaktualizowaną listą potrzebujących” ,Panki to nie New York , Warszawa czy Londyn . Tu należało by przewietrzyć ten cały nasz GOPS !!!!!

 2. Lidka pisze:

  Zgadzam się z tobą Elu , wczoraj byłam świadkiem jak jeden chłopak wszedł do sklepu prosząc o pomoc finansową mówił że jest mu bardzo trudno , że nie ma rodziców , a ja się tu pytam gdzie jest ten nasz GOPS ?????

  • Rambo pisze:

   Do sklepu umial wejsc i prosic czemu do gopsu nie poszedł ?mogla go Pani poinformować gdzie ma isc .Jezeli ludzią jest cieżko to sami ida a nie gops przychodzi do nich .Wszedzie tu czuć od razu jad ludzki.Te Panie w gops naprawde robią dobrą robote i nie dostają nagród .

  • Lidka pisze:

   Do Rambo . Trudno mi powiedzieć dlaczego nie poszedł do GOPS-u , ale to ci urzędnicy z pomocy społecznej sami powinni interesować się takimi ludźmi , powinien być jakiś wywiad środowiskowy . Żeby dostać premię to trzeba się wykazać . I nie mnie szukać tego chłopaka żeby mu pomóc , a to zdarzenie było w sklepie hydraulicznym koło apteki .

  • Anka pisze:

   Do opieki to się jeździ Mercedesem a nie lichym rowerem. Albo ci z pod sklepu co siedzą całe dnie ., czy z baraku po 600 zł.

 3. Rambo pisze:

  Ale wydaje mi się ze samemu trzeba sie w gops zglosić aby pomogli skąd oni maja wiedziec komu i co brakuje .Wtedy pewnie robią wywiady i sprawdzaja sytuację. A ten chlopak to dziwne pewnie jakby byl niepelnoletni nie moglby sam mieszkać.Może uda mu się uzyskać pomoc .

  • Lidka pisze:

   miejmy nadzieje że może mu się i uda uzyskać jakąś pomoc pod warunkiem że gops się tym zainteresuje i go odnajdzie

  • Panek pisze:

   Wielu ludzi wstydzi się swojej sytuacji materialnej. Czesto ludzie mało zarani nawet niewiedzą ze mogą uzyskać pomoc. Dlatego powinien istnieć wywiad środowiskowy. Pomoc powinni dostawać ludzie, ktorym naprawdę jest ciężko. Gdyby to wszystko działało jak należy to i nagrody by były…

 4. Leszek pisze:

  W wielu gops-ach , mops-ach tak właśnie jest że tworzy się tu patologię , zasiłki przechodzą z matki na córkę (skoro rodzice biorą to później jak dzieci dorosną to niby też im się należy ) , nic nie jest na bieżąco sprawdzane ( bo po co lepiej wypić kawkę , a pieniądze i tak te same ! ) , gdzie w małych społecznościach wszyscy się znają i wiedzą o sobie , tylko gops czy mops musi wyjść do ludzi i pomóc naprawdę tym co są w potrzebie a nie “cwaniakom”(wielu z tej grupy pracuje na czarno albo za granicą) którzy wykorzystują to że urzędnik uważa że jego praca to tylko 8 godz za biurkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *