zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Bierni, mierni, ale wierni
21 lutego 2017 r. | 14:52
9

Bogdan Praski, Jolanta Kiepura, Elżbieta Wachowska, Małgorzata Werk - to tylko niektórzy urzędnicy z najbliższego kręgu Wójta Panek, którzy w 2015 i 2016 roku otrzymali dodatki specjalne do swojego wynagrodzenia.

Cała lista dostępna jest poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
9 odpowiedzi na “Bierni, mierni, ale wierni”

 1. Wróż Maciej pisze:

  wierni??????????? wyciąga Pan wnioski z- za przeproszeniem- d…y. Może po prostu dostali za pracę, dodatkowe obowiązki itp, nie musieli lizać wójtowi czterech liter!!!!!!! Urzędnicy z najbliższego kręgu wójta… Jakie to głupie!!! Wszyscy są najbliżsi, bo pracują przecież RAZEM w JEDNYM miejscu. Szuka Pan taniej sensacji!!!

  • Wróżka pisze:

   I tu się mylisz tania sensacja…. hm ,to dlaczego była tajna ?

  • Janek pisze:

   Macieju to Ty wyciagnales wnioski że to tania sensacja, jest to informacja do której przeciętny Kowalski nie ma dostępu a tu jest podane na tacy. Co do interpretacji to każdy ma swój rozum i wyciągnie wnioski dlaczego Ci “wierniejsi” mają dużo wyższe dodatki.

  • z Panek pisze:

   Jasiu a czy ty czytać nie umiesz??? Pisze kto za co dostał. Pracował to dostał. U nikogo nie ma, że dostał za jak to nazwałeś “wierność”.

  • Wróż Maciej pisze:

   Janku jak to przeciętny Kowalski nie ma dostępu?????????? To informacja publiczna wszyscy mają do niej dostęp:) Owszem każdy ma swój rozum i potrafi wyciągać wnioski, ale niektórzy trochę ubarwiają rzeczywistość i wszędzie widzą teorie spiskowe ha ha ha

  • Z Panek pisze:

   To jest informacja publiczna jak o nią wystąpisz. Nikt nie ma do tego dostępu

  • Wróż Maciej pisze:

   to trzeba było się ruszyć i wystąpić o nią!!!! Na tym polega dostęp do info publicznej

 2. Wróż Maciej pisze:

  a co tu utajniać??? tylko w Naszej Gminie przyznaje się dodatki czy nagrody??? na wiejskiej w milionami się od lat obdarowywali i nikt nad tym nie ubolewał. Myślicie że w innych Gminach czy zakładach nie ma czegoś takiego???????? śmieszna sensacja… Dodatki to coś normalnego, ale widzę, że jednak nie dla wszystkich hehehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *