bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Bogdan Praski z absolutorium za 2016 rok
29 maja 2017 r. | 13:38
6

W piątek odbyła się najważniejsza w tym roku dla Bogdana Praskiego sesja Rady Gminy Panki - absolutoryjna. Z pewnością, był to główny punkt porządku obrad tej sesji. Czy Bogdan Praski może być z siebie dumny? Z pewnością nie do końca, chociaż już podobno wcześniej była zarezerwowana sala bankietowa dla 20 osób, w tym dziewięciorga radnych. Praski był pewien, że absolutorium otrzyma. Kwestia tylko tego, ilu radnych go wesprze.

A wsparło go nieco ponad połowa radnych, pozostali albo wstrzymali się od głosu, albo byli przeciwni. To tylko pokazuje, jak duży podział jest w gminie i jak duża walka będzie w przyszłorocznych wyborach samorządowych.

Czy taki wynik jest sukcesem Praskiego? Nie! Ta sesja dała mu wiele do myślenia.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Bogdan Praski z absolutorium za 2016 rok”

 1. Panek pisze:

  No chyba jednak jest sukcesem skoro cel jest osiągnięty. Panie redaktorze, Pan czegoś jest pewien czy podobno jest Pan pewien. Ludzie chcą faktów a nie słów takich jak podobno. Swoje domysły proszę zostawić dla siebie.

 2. Panki pisze:

  Dyktatura działa w pankach , brawo

 3. Z Panek pisze:

  jeszcze rok 😉

 4. Z Panek pisze:

  Poparło 10 na 14. Czy to nieco ponad połowa? A przeciwny był tylko jeden. Trzy się wstrzymały. Panie redaktorze, bawi się pan jak dziecko w piaskownicy.

 5. Jola pisze:

  Jeden nie popar i w nagrodę ma problemy tak to wygląda,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *