zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Bogdan Praski na jeszcze jedną kadencję?
16 maja 2017 r. | 11:35
13

Bogdan Praski odetchnął z ulgą. Wszystko dzięki decyzji Jarosława Kaczyńskiego. Wczoraj na spotkaniu z Wojewódzkimi Zespołami Samorządowymi Kaczyński zapowiedział, że Prawo i Sprawiedliwość wycofa się z pomysłu dwukadencyjności w samorządach działającej wstecz. Oznacza to, że w kolejnych wyborach samorządowym o fotel Wójta będzie mógł powalczyć Praski.

Praski jest znany w całej Polski. Nie ze względu na dobre i gospodarne rządzenie, ale przez aferę obyczajową lub jak kto woli - "sex aferę". Dzielnie wspiera go wierna i oddana Elżbieta Wachowska - skarbniczka, a obecnie sekretarz gminy. Praski ma wielu przeciwników w gminie. Kilka tygodni temu próbowali odwołać go w referendum. Ale pod naciskiem jednej wielkiej firmy i propagandy ze strony lokalnych biznesmenów, do urn poszło za mało wyborców. Referendum było nieważne.

Czy w 2018 roku Praski ponownie zostanie Wójtem? czas pokaże. Wybory odbędą się prawdopodobnie w październiku 2018 roku. Oprócz Praskiego będzie co najmniej kilku kandydatów.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Bogdan Praski na jeszcze jedną kadencję?”

 1. Z Panek pisze:

  Propagandę to Ty siałeś. Na szczęście jak na nieudacznika przystało nic Ci z tego nie wyszło. Za pisanie głupot ze firma zmusiła ludzi do siedzenia w domu powinieneś być ukarany bo nie masz na to żadnych dowodów, chyba że masz to dawaj. Próbowałem traktować Ciebie i twoja gazetę poważnie ale jak czytam te bzdury to nie mogę….

  • Wróżka pisze:

   Proponuję nie czytać …….. 🙂

  • Z Panek pisze:

   to po co czytasz i komentujesz?

  • Z Panek pisze:

   A Twoim zadaniem lepiej jest nie czytać i komentować, czy może nie czytać i nie komentować? Sorry każdy ma prawo czytać, a że rażą mnie wypisywane bzdury to komentuję i nikt mi tego nie zabroni.

  • Wróżka pisze:

   Masz jakieś kłopoty z sobą , proponuje wizytę u dobrego psychologa. Czytaj i pisz sobie ,ale tez lecz się. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

  • Z Panek pisze:

   Kłopoty ze sobą to mają ludzie Twojego pokroju. Ludzie popierający każde kłamstwo i oszczerstwo które jest napisane. Tak więc walnij się w łeb a dobrze bo psychiatra to już Ci nie pomoże.

  • Z Panek pisze:

   Gdzie ty widzisz jakieś kłamstwo i oszczerstwo? Daj przykład

  • Panki pisze:

   Kłopoty albo problemy to mają ludzie Twojego pokroju co siedzą u praskiego w kieszeni , czyli pieski na zawołanie.

  • Z Panek pisze:

   Z Panek. Jeśli uważasz że to nie klamstwo to daj mi dowody na to że ludzie nie poszli na referendum bo się bali z roboty wylecieć. Daj dowód na to że biznesmeni sali propagandę przeciwko referendum. Ja dam Ci dowód na to kto ja siał. Cofnij się kilka artykułów wstecz to zobaczysz bo coś pamięć zawodzi.

  • klucha pisze:

   Próbowałem traktować ciebie i twoją gazetę. Z Panek, jesteś takim durniem, że nie rozróżniasz Brzęczka (gazeta) od Gąsiorskiego (strona), a ciągle włazisz do internetu i piszesz te swoje głupoty. Weź się za coś pożytecznego, albo pomóż Bogusiowi i posprzątaj koło gminy boi tam chlew jakich mało.

  • Z Panek pisze:

   klucha wychodzi na to że to Ty jesteś durniem. Gasiorski pisze dla Brzęczka, a gazeta i strona należą do niego. Także udało Ci się zabłysnąć. Gratuluję ????????????????

 2. Inka pisze:

  Coś ty za autorytet ? , kogo obchodzi Twoje zdanie , jak coś Ci nie pasuje to chodziarz się przedstaw ćwoku jeden , chlew to chyba masz w domu , a Bogusiowi nie musisz doradzać !

 3. Inka pisze:

  Dobrze że nie doszło do 2 kadencyjności , bo dzięki temu i “naszemu” Wójtowi Panki dalej będą szły w dobrym kierunku , a co do przyszłorocznych wyborów to Boguś nie będzie już miał żadnego konkurenta , bo tym “konkurentom”, to mieszkańcy już 2 razy pokazali gdzie jest ich miejsce , a to przecież ” ludzie honoru “.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *