zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Bogdan Praski nie może wybrać swojego dyrektora
10 grudnia 2016 r. | 14:11
23

Kilka miesięcy temu Bogdan Praski wystąpił na konferencji edukacyjnej PSL. Praski mówił o sytuacji związanej ze szkoła w Aleksandrowie, że "Kurator Śląski nie daje mu jej zamknąć". Wspomniał również, że teraz nie może sam wybrać dyrektora.

Na takie stanowiska powinien być chyba konkurs? Zresztą sami posłuchajcie.

PAWEŁ GĄSIORSKI23 odpowiedzi na “Bogdan Praski nie może wybrać swojego dyrektora”

 1. JARO pisze:

  Wspaniałe przemówienie , brawo dla Wójta , brawo dla PSL-u , ciekawe co na to Nowoczesna i Ryszard Petru !

 2. Wróżka pisze:

  Tak Praski wybierze swojego dyrektora jak to było w Konieczkach .Chce swoje macki włożyć w każdą sprawę w gminie.

 3. Z Panek pisze:

  To tylko pokazuje, że w gminnych konkursach wygrywają ludzie jego

 4. Oświata pisze:

  Nie od wczoraj wiadomo, że “Wódz” ma konflikty z dyrektorkami:

  1) w Aleksandrowie chce zlikwidować szkołę za wszelką cenę mimo sprzeciwu Ministerstwa Edukacji Narodowej,
  2) w Konieczkach podstępem – z istotnym naruszeniem prawa – pozbył się dyrektorki,
  3) jeżeli chodzi o Panki, to pewnie pamiętacie, że pani dyrektor pod presją “Wodza”, zrezygnowała z kandydowania do rady powiatu w 2014 roku.

  Pisała o tym wówczas Gazeta Kłobucka: “Jedna z kandydatek do rady powiatu, startująca z ramienia koalicji Samorządowej wycofała się z udziału w wyborach. Nieoficjalnie otrzymaliśmy informację, że powodem rezygnacji i wycofanie swojej kandydatury z list ugrupowania było pokierowane presją, jaką miał na kobiecie wywrzeć wójt gminy Panki – Bogdan Praski. Kandydatka jest bowiem dyrektorką jednej ze szkół podlegającą gminie.”

 5. Magik pisze:

  Jednak nie wszyscy boją się wójta… niektórzy trzymają z nim mega sztamkę… Pisaliście niedawno o lokalu zięcia na Częstochowskiej… teraz u tego samego właściciela ale na Tysiąclecia coś organizuje… 🙂 ehhh te układziki, znajomości… była sesja i o takich konszachtach cicho sza… No chyba, że na nagraniu tego nie było

  • Rudolf pisze:

   Rozumiem baranie że na sesji powinno się mówić o prywatnym życiu rodziny wójta czy może wszystkich mieszkańców? Stuknij się porządnie w głowę, może niech właściciel Atheny przyjdzie i wygłosi referat co komu, gdzie i za ile wynajmuje…

  • Magik pisze:

   Nie o to chodzi oszołomie Rudolfie naucz się czytać ze zrozumieniem chodzi mi o umorzenie. Sprawa nie została wyjaśniona a powiązania interesów istnieją.

  • Obserwator pisze:

   Zięć wójta wyzywa ludzi od baranów, W końcu uczy sie od teścia.

  • Rudolf pisze:

   Pudło, nie jestem zieciem wójta

  • Maro pisze:

   Też bym się do takiego teścia nie przyznawał 🙂

 6. róża pisze:

  czy u tego czy u innego właściciela każdy może wynajmować gdzie chce!!!!

 7. Jamuz pisze:

  Tylko ktoà od niego mógłby zostać dyrektorem. To pokaz bardzo dużego kolesiostwa jakie panuje w naszej gmin. Kolejna kompromitacja wójta!

 8. Magik pisze:

  Zgodzę się, ale to dziwne, że umarza się komuś kasę a potem dziwnym zbiegiem okoliczności najbliższa rodzina ma z nim interesy… Chce wspomóc upadającą firmę… Nie widać by zbiedniała… Różne prace trwają tu i tam… Nie ogarniam tego

 9. Waldek pisze:

  PSL wraz z tymi ludźmi powinien zniknąć , raz na zawsze ! Cały ten powiat to kolesiowkie układy .

 10. Zbyszek pisze:

  Żeby sie dało zamknąć szkołę to wójta dawno by to zrobił, Nawet tego nie ukrywa już. W końcu ludzie co bronili wójta przejrzą na oczy .

 11. Rudolf pisze:

  Nie dostrzegam nic złego w wypowiedzi wójta tylko widzę że albo nikt nie potrafi zrozumieć co powiedział albo nie słuchał byle tylko głupoty wypisywać i obrażać ludzi. Wypowiedź nie tyczyla się braku możliwości wybrania dyrektora Panie ,,redaktorze”…tylko jest Pan za głupi żeby to zrozumieć.

  • Oświata pisze:

   Wypowiedź wójta w połączeniu z jego działaniami w zakresie oświaty tj. likwidacja szkoły w Aleksandrowie, pozbycie się z naruszeniem prawa dyrektorki z Konieczek czy wycofanie się dyrektorki z Panek z udziału w ostatnich wyborach daje jasny obraz wójta, jako człowieka, który chce mieć władze absolutną, a każdy kto ma odmienne od niego zdanie jest automatycznie “kasowany”.

  • Jaromir pisze:

   rudolf jesteż zwykłym przybłędą tak samo jak twój teść, chojrak w necie pi**a w świecie, a gdy przychodzi do konfrontacji to wzywasz policje i kłamliwy płacz że koła ci się poodkręcały.

  • MagdaG pisze:

   Oświata – wójt będzie tak kasował, ale tylko do czasu. Karma wraca.

  • Wróżka pisze:

   Mądry ,wykształcony i wszechwiedzący Rudolfie , widać, ze masz powiązania z wójtem .przyjmij tę słuszną krytykę ,zoperuj zaćmę i wtedy przejrzysz na oczy ,że tylko własne interesy załatwia wójt wykorzystując możliwości jakie mu dało bycie władza w Pankach . Kim Ty jesteś ,że obrażasz Pana Redaktora ? Według mnie małym , słabym człowieczkiem , który żeruje na możliwościach Praskiego .

 12. Obserwator pisze:

  Rudolf to zięć wójta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *