bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
fot. klobucka.pl
Bogdan Praski z absolutorium za 2017 rok
02 lipca 2018 r. | 09:52
5

W piątek Wójt Bogdan Praski minimalną ilością głosów otrzymał absolutorium za 2017 rok. Radni od Wójta głosowali dokładnie jak chciał. Nie było niespodzianki. Dla Praskiego, pod rządami którego gmina zanotowała ogromny regres praktycznie we wszystkich rankingach, było to ostatnie absolutorium w karierze samorządowej na stanowisku Wójta. Nawet sprzyjająca mu gazeta splajtowała.

Nie sądzę, by za rok to on zarządzał gminą. A wybory tuż tuż.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Bogdan Praski z absolutorium za 2017 rok”

 1. mieszkańcy pisze:

  Brawo Bodzio ! Od nas mieszkańców też masz “zielone światło” i czekamy na kolejną kadencję !

  5
  17
 2. Irena pisze:

  Brawo Bogdan, nie wiem kto to glosuje, że co tydzień Bujakowa najlepsza.Żenada.Wierzę ze większość mieszkańców myślących głową, a nie inną częścią ciała udzieli Ci zaufania i dalej nasza Gmina bedzie sie rozwijała pod Twoimi Rządami.Pozdrawiam i trzymam kciuki.

  6
  15
 3. Adrian pisze:

  Trele morele przecież nikt nie wierzy w wygraną Bogdana poza Ireną

  17
  4
 4. ele pisze:

  W październiku przyjedzie chirurg i odetnie wójta od stołka. To będzie operacja bez narkozy, pacjent może odczuwać dotkliwy ból.

  11
  5
 5. Beti pisze:

  Irena co ty bierzesz!!! Daj trochę. Gmina się rozwija???? Raczej zwija…. asfalt w szczególności?

  5
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *