zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
KPP w Kłobucku
Bracia pobili 20-latka!
10 marca 2017 r. | 17:00
2

Mundurowi zatrzymali dwóch braci, którzy w Pankach pobili 20-letniego mężczyznę. Agresorzy zaatakowali pokrzywdzonego gdy siedział w samochodzie zaparkowanym na stacji benzynowej. O ich dalszym losie zadecyduje teraz prokurator i sąd, natomiast za pobicie grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.

W niedzielę, kilka minut po północy, oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie pobicia 20-latka do, którego doszło na stacji benzynowej w Pankach. Pokrzywdzony relacjonował, że został zaatakowany przez dwóch sprawców. Młody mężczyzna przekazał, że najpierw, gdy stał przy kasie stacji był zaczepiany słownie, natomiast do samego pobicia doszło w momencie gdy wsiadł do swojego samochodu. Wtedy jeden z agresorów dostał się do pojazdu pokrzywdzonego od strony pasażera, po czym zaczął go bić pięściami oraz latarką, którą trzymał w ręce. W tym samym czasie drugi ze sprawców otworzył drzwi od strony kierowcy i również zaczął uderzać 20-latka. Gdy napastnicy odpuścili, pokrzywdzony telefonicznie wezwał pomoc. Na miejsce natychmiast skierowano patrole z Krzepic i Wręczycy Wielkiej. Po kilkunastu minutach, w Pankach, policjanci namierzyli i zatrzymali opisywanych przez pokrzywdzonego mężczyzn. Okazało się, że pobicia dokonali dwaj bracia, mieszkańcy Gminy Przystajń, w wieku 25 i 32 lat. W chwili zdarzenia oboje byli pijani: starszy z braci miał ponad 2, a młodszy ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymani usłyszeli policyjne zarzuty, natomiast w toczącym się postępowaniu śledczy w Krzepic ustalą motyw i dokładne okoliczności całego zdarzenia. Za pobicie grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu. /KPP w Kłobucku/2 odpowiedzi na “Bracia pobili 20-latka!”

  1. Obserwator pisze:

    Brak porządnego pałowania…

  2. jacoo pisze:

    Kogo pobili?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *