zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Czy Bud-Met otrzyma kolejne zlecenie?
17 sierpnia 2017 r. | 10:02
4

Wójt ogłosił konkurs na wykonawcę chodnika od Szkoły Podstawowej w Pankach do Hali Sportowej w Pankach. Wartość zamówienia ma być poniżej 30 000 euro. Czy zlecenie dostanie (jak prawie wszystkie w gminie Panki) firma Bud-Met? O tym dowiemy się pod koniec sierpnia.

Poniżej zapytanie ofertowe z gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKI
4 odpowiedzi na “Czy Bud-Met otrzyma kolejne zlecenie?”

 1. But mut pisze:

  Prawie robi bardzo dużą różnicę więc po co wypisujesz takie głupie nagłówki. Wyczerpały się tematy? Brak talentu do pisania dobrych artykułów? Czy szef goni do pisania i piszesz co popadnie? W Przystajni też wykonują wszystkie roboty to tylko do nas się przyczepiasz . A kanalizację też but met robi ? Lecz się chłopie na głowę?

  • Kongo pisze:

   W Przystajni ta sama firma musi się trochę bardziej przyłożyć do pracy, bo nie odbierają tam roboty na piękne oczy. Drogę na Ługach wygrała firma chcąca posłużyć się podwykonawcą, który wystartował w przetargu i przegrał, bo miał za wysoką cenę. Okazało się, że może pracować taniej, chłopaki z Panek zaczęli się szykować do roboty… Ledwo zdążyli się z budowy sprzątnąć, wniosek o ukaranie wykonawcy był w jeden dzień naszykowany.

 2. FRANC pisze:

  Tylko w Przystajni nie ma układów podstolowych i jest praca dopilnowana, ponadto wójt Mach nie jeździ samochodem picka.

  • But mut pisze:

   Ty o tym wiesz czy nie ma układów?Wygrywa bo jest najtańszy a że przy tym partaczy każda robotę to druga sprawa. Taki jest chory system w naszym kraju. Gminy chcą zrobić jak najtaniej a firmy twierdza ze tanio zrobią. Następnie muszą wykręcić jakiś wałek żeby wyjść na swoje. W ten sposób budowana jest nasza Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *