zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
euryt.eu
Bud-Met wygrał kolejny przetarg
04 września 2017 r. | 08:47
19

Tradycyjnie firma Bud-Met Jarosław Kałmuk wygrywa przetarg na modernizację drogi w gminie Panki. Tym razem Bud-Met zaoferował najkorzystniejszą ofertę na drugi etap modernizacji drogi gminnej - ul. Polnej w Pankach.

Szczegóły oferty znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

BIP UG Panki

 19 odpowiedzi na “Bud-Met wygrał kolejny przetarg”

 1. Praszczyk pisze:

  Brawo Jarek buhahahaha

 2. Z Panek pisze:

  to czysty przypadek 😀

 3. Z Panek pisze:

  Będzie poprawiał to co sam spaprał jeszcze za tak wysoką zapłatę,
  Większość powinna być w ramach reklamacji i robota była by solidna .

  • Smith pisze:

   Powinien to za darmo poprawić. Ale skoro mu na to pozwolono to Panowie powyżej mogliście dac niższą cenę. Co was tak dziwi najtańszy i tyle. Wasze prostackie gadanie nic nie pomoże.

 4. karas pisze:

  do smith . czytajac twoje madre wpisy na kazdy temat mysle ze wlasnie ciebie ludzie klasuja na szczytach prostactwa. ublizasz wszystkim ktorzy maja odwage krytycznie odniesc sie do zboczonego wojta i jego swity .

  • Smith pisze:

   karas twoje za to nie są marne. Jeśli uważasz że anonimowe krytykowanie to odwaga to gratuluję Ci. Jak mnie ludzie klasuja to moja sprawa i szczerze mam to gdzieś i mam również gdzieś to czy wójt jest zboczony czy nie. Ważne że może nie doskonale ale lepiej niż poprzednicy zarządza gmina . Jeśli znajdzie się kandydat który lepiej będzie wykonywał swoje obowiązki to się nie pogniewam. Żyjemy w wolnym kraju, każdy ma szansę być wójtem, tylko nie każdemu wyborcy ja dają. Bogdanowi dali po raz trzeci więc o czym tu gadać. Nie spinaj się tak bo Ci żyłka pęknie. ????

 5. Armagedon pisze:

  Smith psujace sie jedzenie i przeterminowane tez jest tansze to dlaczego wojt na tym nie oszczedza . TY wogole nie wiesz co piszesz .Kryteria przetargowe to nie tylko cena jesli ma sie na mysli dobro gminy .Jakosc wykonania i uzyte do tego komponenty oraz okres gwarancji u kalmuka to jest rok firma larix pana sowy min 3 lata . TO DO CIEBIE NIE PRZEMAWIA /??

  • Smith pisze:

   Przemawia i wiem co pisze. Napisałem że pozwolono mu na to i tyle. Jeden raz wykonał źle remont drogi a gwarancji nie było nawet rok bo drogą psula się już wcześniej. W kryteriach przetargowych jest wszystko zawarte. Materiał i grubość podbudowy,oraz grubość asfaltu. Myślę że firma nie dostosował się do końca do kryteriów. To gminy ustalają długość okresu gwarancji a firmy mogą się do tego dostosować albo nie brać udziału w przetargu i nie ważne czy to larix czy but met. O jedzeniu nie wiem co piszesz, także nie rozwinę tematu……

 6. Armagedon pisze:

  Dobrze ze sie w tej kwestji rozumiemy ale znow z jednym sie nie zgodze nie mozna miec w dupie ludzi ktorzy sa krytyczni a chwalic tych ktorzy ciebie chwala panki to ponad 5 tys ludzi i nie powinienes tak pisac . W koncu wojt tez swoich wyborcow nazwal baranami a on jest wilkiem to tez nie fer ale psyhologia tlumaczy ze narcyzm jest nieuleczalny. POZDRAWIAM

  • Smith pisze:

   Tak napisałem że mam w d… to czy ktoś krytykuje moje wpisy bo tego jaka jestem osobą nie wiesz Ty i reszta anonimowych osób. Wójt jest tylko człowiekiem i popełnia błędy oby tylko następcy takich nie popelniali. Nie warto wyciągać cytatów z kontekstu. Prawda jest taka że poprzednik w porównaniu z Bogdanem wypada słabo co jednak nie znaczy że następca będzie wypadal lepiej. Pozdrawiam

 7. praski bodzio pisze:

  Zarzucasz komus anonimowosc a kto ty jestes smith . ten slawny amer aktor will haha

  • Smith pisze:

   Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nikomu nic nie zarzucam. Nie uważam jednak ze gestem odwagi jest anonimowy komentarz. Swoje też nie traktuje jako bohaterski wyczyn. O coś jeszcze chcesz spytać?

  • Stefan pisze:

   Nigdy nie siłuj się ze Smithem 🙂 http://demotywatory.pl/4796469/Walka-z-hejterem

  • Smith pisze:

   Stefan swoim wpisem pokazujesz kim Ty jesteś. Słoma Ci z butów wyszła. Boisz się napisać kim jestem w twojej ocenie to używasz żałosnych obrazków. Aż sam się sobie dziwię że zniżam się do Twojego poziomu. Ale cóż nie jestem ideałem, Ty też nie pokazałeś to już nie raz.????????????????

  • Stefan pisze:

   Posłuchaj Smith, moja mamusia będąc mądrą kobietą, powiedziała mi : synek ty nie dyskutuj z DEBILAMI ponieważ sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem .???????????????????????????????????????????????? Więc nie schlebiaj sobie że to Ty się zniżasz do czyjegoś poziomu bo Twój poziom to dno i 2 metry mułu.

  • Smith pisze:

   Stefan nie muszę słuchać bo czytam twój śmieszny tekst. Nie znam Cię więc nie oceniam czy jesteś na dnie czy nie. Jednak na tej stronie pokazujesz swój poziom do którego nie mam zamiaru się zniżać. Gratulacje dla mamusi. Miłego dnia dla Was.????????????????????????????

  • Skarbnik pisze:

   Smith czy Ela nie pij więcej bo bredzisz ????

  • Smith pisze:

   Ty nie pij bo mylisz Smith a z Ela

 8. Obserwator pisze:

  ,,NIGDY nie dyskutuj z głupcem.Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem”.Mark Twain

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *