bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
UG Panki
Był wniosek ws. odwołania Bogdana Praskiego!
05 października 2016 r. | 16:22
2

Nowiny Kłobuckie zaprezentowały wniosek 11. radnych Rady Gminy Panki w sprawie referendum dotyczącego odwołania z funkcji Wójta Gminy - Bogdana Praskiego. Co ciekawe, wniosek ten został podpisany przez radnych 30 sierpnia 2016 roku. Dwa dni później Ci sami radni wycofali się z poparcia tego wniosku.

Według naszych informacji, w tym czasie doszło do spotkania radnych z Wójtem, podczas którego Wójt poinformował wszystkich, że przedstawiany w mediach film jest jednym wielkim nieporozumieniem i próbą szkalowania jego osoby. Film według Praskiego miałby zostać sfabrykowany.

Przypominam, że chodzi o aferę obyczajową, w której to według wielu głównym bohaterem miał być właśnie Bogdan Praski.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

Nowiny Kłobuckie

Nowiny Kłobuckie

 2 odpowiedzi na “Był wniosek ws. odwołania Bogdana Praskiego!”

  1. Z Panek pisze:

    To co zrobił wójt Praski jest wstydem dla naszej gminy. Moim zdaniem powinien zniknąć, schować się i przede wszystkim dać sobie spokój z polityką.

  2. IzaK pisze:

    Mamy w gminie skandaliste 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *