zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
screen fakt.pl
Były wójt Bogdan P. oskarżony o składanie fałszywych zeznań. Chodzi o filmik z masturbacji
04 października 2019 r. | 10:23
28

Ciemne chmury nad byłym wójtem gminy Panki Bogdanem P. Prokuratura Okręgowa w Częstochowie skierowała do Sądu Rejonowego w Częstochowie akt oskarżenia przeciwko Bogdanowi P. w związku ze złożonymi fałszywymi zeznaniami. Chodzi o materiał wideo, podczas którego mężczyzna przypominający Bogdana P. został nagrany podczas masturbacji. O tej aferze pisały największe media w Polsce. Według niepotwierdzonych informacji, Bogdan P. zeznał w Prokuraturze, że na filmiku osoba masturbująca się to nie on, a ktoś bardzo podobny do niego. Prokuratura uznała inaczej i oskarżyła Bogdana P. o składanie fałszywych zeznań, co podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Zresztą, P. nie tylko w Prokuraturze podtrzymywał takie stanowisko. Dziennikarzom m.in. Super Expressu mówił, że na filmiku w sytuacji intymnej znajduje się osoba do niego podobna. - To miało w ohydny sposób sugerować odbiorcy, że osoba na filmiku i ja to jedna osoba - mówił były wójt gminy Panki.

Poniżej pismo z Prokuratury w tej sprawie. Do sprawy z pewnością wrócimy.

PAWEŁ GĄSIORSKI28 odpowiedzi na “Były wójt Bogdan P. oskarżony o składanie fałszywych zeznań. Chodzi o filmik z masturbacji”

 1. Jarek pisze:

  Irena jak to skomentujesz?

  20
  • Symbol pisze:

   Pewnie prokuratur się pomylił i to nie nasz koniojebca

   16
   1
  • Widz pisze:

   Irena skomentuje jak zwykle. Taki menager to skarb dla gminy. Już nie jest wójtem, a nadal rozsławia gminę Panki.

   Brawo Boguś. A niewdzięczna gmina chce od niego zwrotu jakiegoś głupiego ara ziemi…

   Taki menager, taki menager… A ile jeszcze dobrego mógł zrobić, głupi naród, głupie społeczeństwo, głupi sąsiedzi.

   Boguś, Boguś, Boguś… Mój Bogdan P…

   20
   1
  • Symbol pisze:

   Pewnie za cztery lata znowu będzie wójtem hehe

   6
   10
  • Tobi pisze:

   A wachowska nie kłamała na sesjach w sprawie m.in.gazetki wydawanej za wasze podatników pieniądze.? I włos jej z głowy nie spadł. A lgd przytula takich oszustów .tym stowarzyszeniem już dawno powinny się przyjrzeć odpowiednie służby

   12
   1
 2. Ola pisze:

  Teraz Irena przejrzy na oczy haha.

  16
  • Bzyk pisze:

   Jesteście takimi samymi Barananmi jak ludzie popierający pis .

   17
  • Adrian z Panek pisze:

   Bzyk masz problemy z beretem jak pomimo tego wszystkiego popierasz Bodzia z Elka

   15
  • Szeryf pisze:

   Bzyczku !
   nie panikuj, wiem że masz sraczke ze strachu !
   boisz sie że sprawiedliwość dosięgnie i Ciebie ?
   nie trzeba było rozrabiać !

   11
  • Bzyk pisze:

   To wy macie srake bo wiecie że gówno mu zrobią. Słuchacie jakiegoś niedouka który wypisuje pierdoły żeby mieć co do gara włożyć.

   1
   6
 3. Arkadiusz pisze:

  W sprawie spawacza też kłamał ze nie zlecał gazetka w Pankach pl też kłamstwo że nie była finansowana przez gmine..gdzie teraz jego obrońcy z ekomexu budżetu Wrona gdzie komisja rewizyjna i inni .za te malwersacje powinni wsadzić wszystkich i mam nadzieję że to zrobia

  22
  1
 4. A no pisze:

  Jak widać na każdego przyjdzie czas.I bardzo dobrze wyszło Pani irena pisała zobaczymy kto się bedzie śmiał ostatni teraz widać.pozdrawiam

  14
 5. Gienek pisze:

  Ciekawie tam macie 🙂 kolo jest dobry trzepie ptaka i nagrywa się .

  11
 6. Leszek pisze:

  Art. 233 § 3. Nie podlega karze, kto, nie wiedząc o prawie odmowy zeznania lub odpowiedzi na pytania, składa fałszywe zeznanie z obawy przed odpowiedzialnością karną grożącą jemu samemu lub jego najbliższym i wszystko na temat redaktorku

  6
  7
  • Widz pisze:

   przy zeznaniach podpisał dokumenty, że został poinformowany o prawach, jakie mu przysługują.

  • Leszek pisze:

   Nie musi sam siebie obciążać , zawsze może iść inną linią obrony np. że w tym dniu źle się poczuł , więc udał się do domu po tabletki i dalej ” film mu się urwał” , pamięta jak obudził się koło południa , a po tym całym incydencie jak się dowiedział sam w to nie wierzy , chodź podejrzewa że mógł mu ktoś coś podać , bo w tym dniu było dużo petentów i co ? i po sprawie .

   4
   7
  • Z Panek pisze:

   Przecież na samym początku sie przyznał ale zmienił zeznania na drugi dzień, A spisywał zeznania policjant z naszej gminy .

 7. Jarek pisze:

  Leszek myślisz że nie był pouczony ? nie bądź śmieszny …

  7
  1
 8. Pała pisze:

  Leszek zajmij się robotą w Starostwie albo wracaj na emeryturę bo zajmujesz młodym pracę. Wszystko na temat :))))

  9
  2
 9. Arkadiusz pisze:

  Czyżby Leszek to wierny doradca Andrzej który mu dupę ratował po całej sprawie?

  • Kolorowe sny pisze:

   Ten sam Andrzej co to na chorobowym wykładał na Śląsku? Ten co pragnie stanowiska po Marianie? O tym myślisz?

 10. Ela pisze:

  Kto to ? Jarosław S. ps MASA

  3
  1
 11. Nowy pisze:

  Same barany w Pankach Bogdan był dobrym wójtem

  2
  18
 12. Lidka pisze:

  Zgadzam się z Tobą Bogdan był najlepszym Wójtem jakiego Panki miały , w ciągu 8 lat cztery nominacje na Wójta Roku ,a jaką przemowę zrobił na konferencji edukacyjnej PSL-u 3 lata temu , no i dlatego kogoś to w oczy koliło i zmontowali ten ohydny filmik .

  5
  17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *