zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
fot. CBA
CBA wciąż przegląda dokumenty
12 czerwca 2017 r. | 16:04
21

Do końca sierpnia potrwa kontrola Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Katowicach w Urzędzie Gminy Panki. Kontrola jest związana z realizacją zamówień publicznych za lata 2012-2016, które dotyczą projektu "Szkoła Przyszłości w gminie Panki" oraz zleceń usług edukacyjnych i szkoleniowych.

Nieoficjalnie udało mnie się dowiedzieć, że w dokumentach wydatków z kontrolowanego okresu brakuje dość potężnej kwoty, stąd też kontrola potrwa aż tak długo.

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “CBA wciąż przegląda dokumenty”

 1. jacoo pisze:

  czyli coś znaleźli

 2. Z Panek pisze:

  Ustawione przetargi firmy bud met

 3. trol pisze:

  i bardzo dobrze

 4. UFO pisze:

  CBA morze nie ale my damy rade na wyborach . Niespodzianki czekają ????

  • Panek pisze:

   Jaką niespodziankę szykujecie, wyląduje UFO przed gminą. ????????????????. Swoją drogą może to jedyny sposób żeby coś zdziałać. Narazie wasze protesty pod gminą, rozwieszanie banerów, roznoszenie ulotek , jazgotanie przez megafon , oraz cała nieczysta gra, nic wam nie przyniosła. Naraziliście się tylko na pośmiewisko, a ludzie stracili do Was szacunek. Życzę powodzenia w kosmosie. Pozdrowienia z Panek

 5. karol pisze:

  Kim ty jestes ze uwazasz referendum i prawie tysiac glosow za kosmos widocznie tobie podobaly sie wojta igraszki z finalem na monitor ja i pewnie wielu w pankach uwaza to za oblesne i zboczone zachowanie tym bardziej nie pasujace do samorzadowca wlodarza 5tysiecznej gminy. Dla mnie to jest wlasnie wstyd dla gminy. Jesli nie to przyjdz jutro w ponczochach i rozowych stringach do kosciola na sume z haslem na posladkach KOCHAM WOJTA PRASKIEGO. napewno wygracie kolejne wybory. ps .to sa moze standardy ludzi nalezacych do nowego PSL

  • Panek pisze:

   Karol w którym miejscu napisałem że referendum to był kosmos?Zakpiłem sobie po prostu z tych niespodzianek które szykuje UFO. Ponieśliście porażkę i tyle. Tak poważnie nie potrzebnie kopiecie dolki pod wójtem. Wystarczy by pojawił się konkretny kandydat, nie związany Ani z referendum Ani z tą redakcją. Nie mam nic przeciwko. Zmiany czasem wychodzą na dobre. Także zejdź na ziemię. ????????????

  • Z Panek pisze:

   Dobrze Panek że ty nie poniosłeś porażki i nie masz wstydu bo nie wstydzisz się za takiego wójta który trzepie pitola na wizjii. Faktycznie wielki powód do dumy a co kandydatów na miejsce wójta to każdy jeden jest lepszy który nie szarpie pytona publicznie.

 6. urzednik pisze:

  Do panek 827 do 20 glosow za zostaniem wojta nazywasz porazka biorac pod uwage namawianie do zostania w domu tylko po to by osiagnac cel zamierzony w postaci malej frekwencji demokracja w wersji praskiego lacnego i kogo jeszcze …..ta ulotka ktora wojt roznosil przed referendum to kompromitacja naszego wojta ktory nawalil w gacie ze strachu ze przegra i podszedl ludzi od innej strony. nikt nie powinien namawiac do bojkotu wyborow czy referendum .kazdy ma prawo do wypowiedzenia sie za lub przeciw wstrzymanie sie od glosu i biernosc to oznaka slabosci lub strachu.

  • Panek pisze:

   Tak nazywam porażką. Liczy się tylko efekt, a jest jaki jest. Wy nie roznosiliście ulotek? Widziałem Czesia jak wrzucał do skrzynek. Namawialiscie aż do przesady żeby zagłosować za odwołaniem wójta czy to jest ta twoja demokracja? Zastanów się. Powtarzam nie mam nic przeciwko zmianą w Pankach, ale dajcie jakiegoś godnego przeciwnika.

  • Z Panek pisze:

   Jak zastraszył większość ludzi że straci prace to wygrał, nie musiał osobiście roznosic ulotek , czy znikające banery w nocy . Strach ma wielkie oczy .

  • Panek pisze:

   Naprawdę większość ludzi w Pankach masz za tchurzy którzy dali się zastraszyć wyrzuceniem z pracy w której zarabia się ok 1500 zł? Jesteś śmieszny. Tak sobie tłumacz. Każdy wie jak było. Wasza klęska i tyle ????????????????????

  • Panek pisze:

   Klęska to będzie jak zamkną naj większy zakład pracy w naszej gminie , A to będzie zemsta za Praskiego. Jak to wytlumaczycie ?

  • Panek pisze:

   Dlaczego? Przecież zakład dobrze funkcjonuje? Skąd takie przypuszczenia?

 7. Janek pisze:

  Klęska to będzie dla rodzinki prezesa,

  • Panek pisze:

   Oni sobie dają rade , bo my wątpię. Zmiana prezesa A wszystko zaczęło się po aferze obyczajowej .

  • Panek pisze:

   Panek sam jesteś obyczajowy. Co ma jedno do drugiego? Zastanów się chłopie bo bzdury wypisujesz.

 8. Eugeniusz pisze:

  Czyżby kontrola w Urzędzie Gminy w Pankach, afera z wojtem na czele, odwołanie zarządu miejscowego pracodawcy oraz innymi podobnymi zagrywkami pewnych osób mialy wspólne dno? Bardzo ciekawe rzeczy się dzieją w naszej okolicy….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *