zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
fot. CBA
Centralne Biuro Antykorupcyjne w Pankach
05 czerwca 2017 r. | 18:03
29

Centralne Biuro Antykorupcyjne co najmniej od tygodnia sprawdza dokumenty w Urzędzie Gminy Panki - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Kontrola ma związek z rozliczeniami finansowymi. O komentarz poprosiłem Wydział Komunikacji Społecznej CBA.

Niestety, nie udało mi się uzyskać komentarza ze strony Wójta Gminy - Bogdana Praskiego, który podobno wraz z sekretarz Elżbietą Wachowską jest poza granicami Polski.

Więcej o sprawie napiszę wkrótce.

PAWEŁ GĄSIORSKI29 odpowiedzi na “Centralne Biuro Antykorupcyjne w Pankach”

 1. Z Panek pisze:

  Grubo, zaczął się koniec tego wójta

 2. Z Panek pisze:

  Jest W Polsce już . Wyjdą w końcu wszystkie przekręty naszej władzy

 3. Panek pisze:

  Nie bądźcie tacy pewni. Niedługo Szczęsny wam opadną. ????????????????

 4. Panek pisze:

  Z jakich pieniędzy gmina opłaca gazetę. Zobaczymy czy skutecznie zostaly rozpisywane faktury jak się chwalono, I przetargi wszystkie co wygrywa firma bud met

 5. Panek pisze:

  To zobaczymy. Narazie tylko możecie mieć nadzieję. Już zresztą nie pierwszy raz zapowiadacie koniec Wójta, a tu każdy jego koniec jest lepszym początkiem. ????????????????

  • Janek pisze:

   Córka Pani irki z zielonej pracując w biurze premier Szydło wszystkiego pod dywan nie zamiecie . A morze przekupicie CBA albo zastraszycie jak większość mieszkańców

  • Jola pisze:

   Do Janek;Jak czytam a morze(zastanawiam się gdzie jesteś?)może lub nad morzem?????Pani Irki nie irki??? Naucz się pisać ¡!!!!!wstyd!!!!

  • Z Panek pisze:

   Córka u Szydło A za to mamusia morze obrażać Panią Bujak od ” Stara Pruchna ” brawo

  • Vinc pisze:

   Taka sensacja i zawieja w tych Pankach że niedługo kolega “Janek” ze szwagrem, stos wybuduje i będzie czarownice palił, potem będzie na pal nabijał a na koniec na haku na szubienicy wieszał. Weź Ty Janek pilnuj tej swojej stodoły i zacofania.

 6. jacek pisze:

  za wynajem hali pisze sie faktury na srodki czystosci bo za wynajem gmina nie moze brac kasy falsz i tyle to tak jak prostytutka daje d…. za kase ale powie ze wziela pieniadze za swiatlo podczas stosunku. to tez nie karalne ha ha komisja rewizyjna nie widzi w tym nic nie zgodnego brawo ryzy anton farbowany lis

 7. marek pisze:

  taczka na wojta nadal czeka mam tylko nadzieje ze ludzie dostrzegna ze tych 9 ciu wspanialych praskiego ma zwyklych mieszkancow gdzies co zrobil dla kalmukow spioch wojcik nic dla panek antonczak zero dla zwierzynca tadziu dla powstancow lidia stepien dla kawek dudowa dla kostrzyny skwarowa droga na kostrzynie sito na dzialkach wcale nie lepsza z praszczykow na kawki i na zerdzine chodnik na powstancow na tysiaclecia bezpieczenstwo dzieci w drodze do szkoly …………….itp ludzie obudzcie sie .czy ktos z tej dziewiatki wojta radnych zabral choc raz na sesji glos nie bo ich interes to ich kieszen ich nie interesuje nic wiecej

  • Jola pisze:

   Startuj na radnego!!!! Nie oczeniaj!przeczytaj sobie jakie bzdury piszesz. Jak możesz tak szydzisz z ludzi. Ktoś daje temat nawet nie nie ma na tle Gminy Panki a Ty oceniasz? Ale…..najwidoczniej wszyscy Ci przeszkadzają.Co polegleś w wyborach??!! Jesteś……..brak słów…..

  • Jola pisze:

   Wytyczasz tylko 9.Dlaczego?Co dla działek zrobiła Przewodnicząca???? która jest 2lub3 kadencję,nawet nie postarała się żeby cokolwiek dla nas zrobić. Nic nie mamy nawet drogi nie mamy jeździmy po piachu! Tego nie widzisz,bo opozycja!!!!O Bujak nie piszesz ciekawe dlaczego tego nie widzisz!!! Tam też ludzie mieszkają nie świnie!!!!!! Coś im się należy ale mają radną.!!!!!!!! Napisz tez.!!!!

 8. Ciekawski pisze:

  u nas w gminie nawet CBA wchodzi hehehe sprawdzcie przetargi, to wtedy na pewno ktoś posiedzi

 9. marek pisze:

  Na jednej z sesji przed referendum wojt obiecywal ze bedzie rewitalizacja stawu kapielisko itp jeden z mieszkancow wtedy mu zarzucil ze klamie i manipuluje. do tej pory na zadnej z sesji do tematu nikt nie wrocil czy to kolejne klamstwo praskiego i obietnice majace na celu utrzymanie sie przy przyslowiowym korycie ;:::

 10. jacoo pisze:

  Zamknąć ich wszystkich hehehhehehe a Bogdan z Elą na Ukrainie?

  • Z Panek pisze:

   Redaktorku, co ty bredzisz? Są oboje w urzędzie, mogłeś iść sprawdzić to byś głupot nie pisał. Poza tym dla ciebie to chyba Pan Bogdan i Pani Ela bo nie sądzę żeby się zniżali do Twojego poziomu . Trochę ogłady.

  • jacoo pisze:

   hehehhehehe co ty pijesz?

 11. Jola pisze:

  Dzisiaj wojt A a kojelce czekają wybrani bizmesmena i radni . A jest tego spora co już wiadomo .

 12. andrzej pisze:

  Warto sie zainteresowac oswiadczeniami majatkowymi Praskiego i Antonczaka ktorzy to dziwnie zbiednieli po objeciu funkcji wojt pracujac w PSO mial oszczednosci teraz to prawie zebrak dzieci juz dorosle biznesman ziec mieszka z rodzina w warszawie 12 tys na miesiac dla niego i zonki nie starcza ,\….

 13. Z Panek pisze:

  Nawet Pan Dędek Praskiemu nie pomorze tera . A na radnych przyjdzie czas tak jak i na biznesmenów co w tym siedzą, kopertówki i nie tylko .

 14. Panek pisze:

  Trzeba było się nie podniecać ze wójta zamkną jak pisałem że to nie o to chodzi. Sprawa jest już jasna. Kolejna porażka tego wydawnictwa jak i całej opozycji. Śmieszni jesteście. Od jakiegoś roku boki z Was zrywam .

 15. rysiek pisze:

  do JOLA to z jakiej czesci pankowskiej gminy jestes ty gwiazdo ze nie masz drogi moze nie placisz podatkow bronisz tylko poplecznikow wojta na zarzuty odpowiadasz zarzutami a klamstwa wojta ktory to we wrzesniu 5 razy zmienial wersje wydarzen ,akcji lazienkowej pomawianie w oswiadczeniach mieszkancow panek ze czychaja na jego zycie tylko dlatego ze ujawnili jego przekrety a moze z okna gabinetu wojta nie bylo widac budowy pseudo myjni ziecia. haha w tej gminie sa rowni i rowniejsi .dla mnie wazne jest dobro calego spoleczenstwa nie tylko wybranych co wkladaja zlotowke do kieszeni .praszczyki w strone zerdziny mialy miec asfalt w drugim kwartale tego roku zaczal sie trzeci i nic sie nie dzieje czyli kolejne klamstwo ….LUDZIE ILE JESZCZE TRZEBA UDOWADNIAC ZEBY OTWORZYC OCZY ………….

 16. Panki pisze:

  CBA w Pankach a bodzio z Elą bawi sie w szczyrku za naszą kasę .
  Ma delegację A jest na wczasach .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *