zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Charytatywny bieg przez Pacanów
31 maja 2018 r. | 10:47
1

9 i 10 czerwca będzie miał miejsce bieg charytatywny na 220 km trasie z Częstochowy do Gostynia (woj. wielkopolskie) w około 30 godzin. Bieg będzie przebiegać przez drogi publiczne jak i ścieżki leśne, w tym przez gminę Panki (Pacanów). Organizatorzy zachęcają wszystkich do włączenia się do akcji poprzez uczestnictwo w biegu na dowolnym odcinku trasy - możliwość zapisów przez stronę internetową www.przybylzpomoca.pl.

Cały bieg jest dedykowany Jakubowi Malińskiemu, który cierpi na rzadką chorobę zespół Wolfa Hirschhorna.Jedna odpowiedź do “Charytatywny bieg przez Pacanów”

  1. sołtys pisze:

    zmięcie trasę bo przez Pacanów nogi połamią
    a na Kostrzynie są same progi zwalniające
    powodzenia życzę wszystkim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *