zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
Elżbieta Wachowska
Co ukrywa Wachowska?
13 lutego 2018 r. | 09:50
6

Odkąd Marek Witecki został nowym radcą prawnym, praktycznie na wszystkie wnioski o udostępnienie informacji publicznej, otrzymuje negatywne odpowiedzi. Ambitny radca myśli, że trafił na słabego gracza. Wszystkie odmowy na udzielenie informacji, trafiły do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

Co ciekawe, niektóre z nich dotyczą sekretarz Elżbiety Wachowskiej. Mimo iż chodzi o finanse publiczne, informacje te są przede mną ukrywane.

Co w takim razie ma do ukrycia Wachowska?

Zobaczcie jedną z odmów z wczoraj.

PAWEŁ GĄSIORSKI
 6 odpowiedzi na “Co ukrywa Wachowska?”

 1. Stefan pisze:

  Prawnik próbuje zapracować na swoje wynagrodzenie ale w pouczenie
  u powinno według mnie powinno pisać że przysługuje odwołanie do SKO

 2. Siara pisze:

  Każdy wie jak “szkoli” się wachowska i z kim w danych latach. po co to roztrząsać? swego czasu kartki po Pankach latały o niej i o towarzyszach. Dędek przeminął, wydmuch dawno temu przeminął, pan Henio z czarnym wąsem także, a ona trzyma się stołka. tak to jest jak się ma szerokie horyzonty.

 3. Edward pisze:

  Po tym fakcie nawet trzy niedziele z rzedu byla w kosciele zeby to pokazac jaka jest swieta

 4. sko pisze:

  Wygrana przed SKO niewiele da. Ponownie odmówią wydania mimo decyzji. Kolejny krok WSA w Gliwicach. Przegrają, to będą się odwoływać do NSA. Rok na każdą informację.

  Trzeba poszukać prostszej drogi. Zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa prosto do prokuratury, ze wskazaniem czego mają szukać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *