zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Czworo kandydatów na Wójta Gminy Panki. Faworytem Katarzyna Gierak
15 marca 2024 r. | 12:11
43

Czworo kandydatów wystartuje w wyborach samorządowych na Wójta Gminy Panki.

Do wczoraj można było zgłaszać kandydatów na wójta. W gminie Panki rywalizacja będzie toczyć się pomiędzy Urszulą Bujak, Katarzyną Gierak, Andrzejem Tarnowskim a Andrzejem Wystalskim.

Przy tak słabej kadencji wójta Bujak, ciężko jej będzie powtórzyć wynik z 2018 roku. Faworytem wyborów wydaje się być Katarzyna Gierak. Przy tej liczbie kandydatów, będzie druga tura.

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia. Druga tura odbędzie się 21 kwietnia.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 43 odpowiedzi na “Czworo kandydatów na Wójta Gminy Panki. Faworytem Katarzyna Gierak”

 1. Milicjant pisze:

  Faworytetem ?z calym szacunkiem ale chyba komuś sufit spadł na głowę, naprawdę…

  6
  13
 2. Mieszkaniec pisze:

  to faworytka kilku rodzin, którzy chcą aby było po ich myśli. Jeżeli tak, to redaktor ma racje. Ja osobiście nie zagłosuje bo wiem kto będzie rządził i co planują dwie przedstawicielki kandydatki pracujące na parterze budynku gminy.

  5
  9
  • Ola pisze:

   Prorok jakiś czy co. Nie pewnie kaznodzieja. Przedstawicielki kandydatki na parterze hmm no tak obecna potrzebuje zeby ja chwalić i reklamować bo sama tego nie umie

   2
   1
  • Gość pisze:

   A co reprezentuje Sekretarz .
   głupotę i nic więcej .

   3
   3
 3. Inżynier pisze:

  moja taka nie jest, może mowa tu o jej kuzynce.

  1
  2
 4. Agnieszka G. pisze:

  Jeżeli masz na tyle odwagi to zapraszam w poniedziałek do pokoju nr 8. Porozmawiamy w cztery oczy. Nie będziesz miała daleko…

  8
  2
 5. Mieszkaniec pisze:

  Zastanawiające jeśli twierdzicie że nie jest faworytem to czemu tylko ja atakujecie 😂. Czy nie jest zazwyczaj tak że atakuje się najmocniejszego kandydata ?? Coś w tym chyba jest. A atakują Ci co mają najwięcej do stracenia prawda. Mamy 4 kandydatów a tylko dla jednego wygrana to jest być albo nie być. Tylko jeden kandydat jak przegra to zostanie z niczym. Poza tym ludzie jeśli pielęgniarka przez te 5 lat nie utopiła gminy to pozostali kandydaci też tego nie zrobią.

  7
  3
 6. Nauczyciel pisze:

  Nikt tu nie atakuje, Pani Gierak w niczym się specjalnie nie wykazała poza robieniem show jak Hołownia (przepraszam za porównanie) na sesjach. Poza tym wiele razy krytykowała potrzebne inwestycje a wspierała takie bez perspektywy jak m.in. ruina szkoły w Aleksandrowie. Wystarczy popatrzeć na sesje. Poza tym na której sesji zgłaszała wnioski dotyczące jej sołectwa poza bzdurą roku czyli skajtparkiem?

  8
  5
 7. Nauczyciel pisze:

  przepraszam, podobno jedna z zapowiedzi to jest zmiana dyrektora gokis, nie słyszałem osobiście ale jeżeli tak jest to słabo to widzę. Rządzenie gminą to nie to co praca w policji szanowni państwo

  5
  2
  • Sprzataczka pisze:

   A gdzie te zapowiedzi nauczycielu słyszałeś ?? Boisz się ?? Strach ma wielkie oczy ale powiem Ci coś w tajemnicy. Jak zaczniesz robić to za co Ci płacą to nie musisz się bać nikt Cię nie zwolni😂

   8
   1
 8. Z jacisk pisze:

  A ja słyszałam z pewnego źródła że nowym sekretarzem ma zostać główną księgową 🤔

  1
  2
 9. Marcin pisze:

  W historii gminy tak było za Praskiego. Za Bujak tak nie jest. Może tak będzie ale za Gierak i innych kandydatów.

 10. Grzegorz pisze:

  Czy poza paroma frustratami z gminy leczącymi swoje kompleksy opluwaniem innych ktoś tu jeszcze pisze ?? Wszyscy jesteście tacy odważni jak piszecie anonimowo. A prawda jest taka że poza tymi najbardziej zakompleksionymi z gminy nikogo nie bawi co tu piszecie. Zdecydują mieszkańcy na kogo zagłosują i kto by to nie był będziemy się musieli z tym pogodzić.

 11. Do Mariusza lub sprzątaczki pisze:

  posprzatątajcie na placu lepiej to sprzątaczka nie będzie wam potrzebna w tej firmowej ruinie. Do roboty się lepiej weźcie bo biznes to wam nie wychodzi. Pozdrawiam serdecznie

  1
  4
 12. Karolina pisze:

  55 milionów na inwestycje, naprawdę ładny wynik w tej kadencji. Nie wiem co Was tak boli ale jest dobrze, nie mówiąc o tym, że skończyły się układy ludzi co ciągnęli z gminy.

  4
  3
  • Drogi pisze:

   Na około gminy ładnie, na parkingu nawet ładowarka dla elektryków…., a okoliczne wioski mają drogi w ruinie brak kanalizacji,brak dotacji na eternit i inne rzeczy,gmina zadłużona po pachy – takie rządy były…

  • Do Karolcia pisze:

   Nie wiem gdzie widzisz te 55 baniek w gminie

   4
   1
 13. mieszkaniec pisze:

  Wszystkie te inwestycje to zasługa urzędników niższego szczebla , to oni wykonują całą prace jeżeli chodzi o pozyskiwanie środków na inwestycje , a nie Wójt , Burmistrz czy Prezydent miasta . Jak mawiał pewien redaktor wystarczy by każdy włodarz umiał się tylko podpisać . No ale splendory , pochwały i medale to lubią przyjmować .

  3
  2
 14. Do mieszkańca pisze:

  naprawdę sam doszedłeś do takich przekonań ?

 15. Remek pisze:

  A co z remontem drogi na Kałmukach w stronę zakładu? zmiana organizacji ruchu była wprowadzona w lutym i naglosniona na wszystkich portalach a nic się tam nie dzieje. Skończyło się na postawieniu znaku że droga jest uszkodzona 🤔 mija dokładnie miesiąc od zrobienia szumu że się coś dzieje.

  3
  1
 16. Wyborca pisze:

  Tak się chwali obecną pani wójt osiągnięciami i jaka to niby dobra a kopiuje pomysły innych. Nawet plakaty kopiuje z innych. Śmieszna jest 😂 no ale można się było tego spodziewać.

  7
  3
 17. Ormo pisze:

  przyczepić się można do wszystkiego, pytanie czy ty jesteś wyborco bez jakiejkolwiek wady ?

  2
  3
  • Elka pisze:

   Oczywiście że każdy ma jakieś wady. Ale manipulacji, kłamstwa i chamstwa pozna się pozbyć

   3
   1
 18. Siatkarz pisze:

  wydaje mi się, że warto popatrzeć na siebie, proszę popatrzeć na sesje i wyciągnąć wnioski w zakresie chamstwa. I nie jest to Pani Wójt, dorabianie komuś gęby w Internecie jak druga strona nie może się obronić to nie jest szlachetne.

  2
  3
  • Ola pisze:

   Jak dobrze widziałam to zaczynają teraz wieszać plakaty Wójta.
   w nocy jak szczury.

   4
   3
 19. Wyborca pisze:

  Czas zmienić Władze w całości.
  Nie będę namawiać na kogo głosować ale czas na zmiany , jak wójta tak i radnych.
  Bo jak na razie nasi radni są bezradni .

  4
  3
  • Krzysztof pisze:

   nie ma racjonalnej decyzji aby zmienić wójta, Pani Wójt, razem możemy więcej
   , z tym trzeba się zgodzić. Proszę nie przejmować się tzw. elytą, która chce rządzić po swojemu i ciągnąć z gminy dla siebie.

   3
   6
  • Nowy pisze:

   Mówisz że nie ma podstaw na zmiany.
   Zobaczysz jutro kolejną porażkę Pani Wójt.

   2
   2
 20. Małgosia pisze:

  Krzysztof uwierz w siebie i weź się do pracy lepiej, może lepiej Ci to wyjdzie niż aktywność w internetach

  3
  2
  • mieszkaniec pisze:

   przepraszam że się wtrącam , ale jak myślimy o tym samym Krzysztofie to praca dla niego to duża strata dla Polski , uważam że on jest stworzony do polityki , wielkiej polityki , śledząc jego wpisy na fb to prawdziwy patriota chcący aby w Polsce żyło się nam dobrze i oby była wolna . Uważam że powinien wystartować do wyborów do europarlamentu , ponieważ potrzebna jest tam zmiana , inaczej te dyrektywy i podatki ” lewicy ” , zubożeją nas wszystkich. W czerwcu w dniu wyborów musimy odsunąć od władzy Koalicję 15 października i zagłosować na PiS I Konfederację . Za parę dni wyborcy rozliczą 100 konkretów Tuska , bo jak na razie to rząd zafundował na igrzyska ( komisję ) , tabletkę “po” , aborcję , anarchię , rozpasanie , synekury dla swoich i nam obietnice wyborcze.

 21. Krzysztof pisze:

  Może popatrz na siebie oceniając czyjąś pracę, trochę refleksji się tobie przyda przy okazji niedzieli. Pozdrawiam

  2
  4
  • Małgosia pisze:

   Krzysztof może popatrz na swojego Facebooka i wyciągnij wnioski z tego co napisałeś.

 22. Krzysztof pisze:

  chyba mnie mylisz z kimś innym, nie posiadam faceboka.

 23. Inżynier pisze:

  no tak, inwigilacja pełna, nawet po profilach na facebooku, ma się to doświadczenie z lat osiemdziesiątych

 24. Małgosia pisze:

  jeżeli bzdury wyświetlają się publicznie po 8 razy dziennie to ciężko coś pominąć inżynierze 🙂

 25. Obserwator pisze:

  Akurat dyrektor GoKis już dawno powinien być zmieniony. Jedno wielkie nieporozumieniem z tym wrzesińskim. Są ludzie młodzi którzy prężnie działają na rzecz sportu i kultury a nie ten gadatliwy dziennikarz piszący w godzinach pracy artykuły dla jednej z gazet

  8
  1
 26. Panek pisze:

  Ula przez 5 lat nic nie zrobiła dla instytucji takich jak kluby sportowe, straż pożarna która ratuje za darmo narażając się dla nas (i jeszcze zabrała im auto i nie dopuściła do pozyskania kolejnego podobno ) czy szkoły – konflikt z dyrektora szkoły to tylko u nas takie rzeczy

  6
  2
 27. Terefere pisze:

  Weźcie ludzie wybierzcie kogoś kto sprawi, że ta gmina wreszcie będzie jakoś działać bo podczas obecnej kadencji tak nie jest.

  2
  2
 28. Roman pisze:

  Skoro pracownicy mają czas na pisanie komentarzy w godzinach pracy to nasuwają się dwa wnioski: za dużo zatrudnione zostało kadry pracowniczej albo mają za mało pracy i efektów brak. Przecież dwie osoby obsługujące radę gminy to już jest nadwyżka. A jedna z Pań to pracuje raczej na etacie tlumacza na sesji na temat : jak pracuje gmina .Myślę, że tutaj od Gminy powinny zacząć się oszczędności. Jeżeli ktoś osiąga wiek emerytalny też powinien ustąpić miejsca kreatywnym osobom. Poświęcić ten czas wnukom żeby się bawić , a nie zajmować się sprawami o których nie ma się pojęcia..Niektórzy kandydaci nie mają doświadczenia w zarządzaniu kadrą, a dopiero co całokształtem gminy. Radni też powinni bardziej ambitnie podchodzić do swojej funkcji A jeżeli idą tylko dla kasy powinni już teraz zrezygnować. Trzeba brać odpowiedzialność za to co podpisują. Niestety sytuacja gminy jest taka ponieważ była za mało zainteresowania i konsekwentnego działania rady. Wydawanie pieniądzy nie były pod kontrolą. Każdy dobry gospodarz powinien tak gospodarowac pieniędzmi publicznymi w taki sposób jakby rządził swoimi pieniędzmi. .A nie rozdawać na nagrody , wyjazdy. Rada jest słaba i co niektórzy powinni odejść.

 29. mieszkaniec pisze:

  Brawo dzięki determinacji Wójta gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 100 tys zł na skatepark .

  1
  4
 30. Do mieszkaniec pisze:

  Czemu takie rzeczy da się zrobić tylko na koniec kadencji a nie w ciągu całego jej trwania?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *