zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Dlaczego Zalski wspiera Praskiego?
02 listopada 2018 r. | 18:10
16

Jeden z Mieszkańców przesłał mi bardzo ciekawe przemyślenia na temat wsparcia, jakiego Andrzej Zalski (Nowiny Kłobuckie) udzielił obecnemu Wójtowi. Poniżej list jednego z Mieszkańców.

Czyz to nie dziwne za praskiego wspiera i robi mu promocje właściciel zalchemu czyli glownego sponsora znicza klobuck? Jak np praski wygra to ks panki upada i wycofuje sie z rozgrywek czyli zniczowi odpada najwieksza przeszkoda w awansie do czwartej ligi. W jego interesie jest wygrana obecnego wójta. Trzeba czytac miedzy wierszami, do przemyślenia.

PAWEŁ GĄSIORSKI16 odpowiedzi na “Dlaczego Zalski wspiera Praskiego?”

 1. Praszczyk pisze:

  Cała prawda!

  25
  1
 2. Lopez pisze:

  KS Panki jest największą wartością Gminy, jej chlubą i wizytówką. Jako KS Panki całkiem niedawno wybiegaliśmy na murawy takich klubów jak GKS Katowice, GKS Tychy czy Piast Gliwice. Nasi zawodnicy gościli na Cichej w Chorzowie, na obiektach 14-krotnego Mistrza Polski. Każdy kibic będący na meczu słyszał nazwę naszych kochanych Panek i jeśli do tej pory nie wiedział, to sprawdził gdzie one się znajdują. Za taką promocję Gminy gdzie indziej trzeba by zapłacić duże pieniądze. Nigdy włodarz naszej Gminy tego nie rozumiał. Jego niechęć do Klubu jest wręcz chorobliwa, mimo woli pełnej współpracy ze strony Klubu. Przypomnę, bo może nie wszyscy wiedzą, że to wójt wymógł rezygnację prezesa i zaproponował swojego kandydata, prywatnie, co nie jest tajemnicą, swojego dobrego znajomego. Nowy prezes miał zapewnić wsparcie Gminy i przedsiębiorców, co z tego wszyło wszyscy wiemy, choć czynienia starań prezesowi odmówić nie można. Na każdym zebraniu wójt obiecywał wsparcie, którego później nie było. Jak więc planować budżet? Gdy klub przejmował obecny prezes, zastał pustą kasę. Wykonał ogrom pracy i ustabilizował finanse, przyszły wyniki sportowe w każdej kategorii wiekowej. Obecnie jesteśmy drugą siłą Klasy Okręgowej i jedynym realnym konkurentem Znicza Kłobuck w walce o awans.

  Dlaczego o tym piszę?
  Otóż, pan wójt od jakiegoś czasu nie ukrywa, że zamierza cyt. “zniszczyć” KS Panki. Komu jak komu, ale redaktorowi Nowin, ojcu prezesa Znicza Kłobuck i członkowi zarządu tego Klubu, taka ewentualność byłaby na rękę. Pan wójt opowiadał w “wywiadzie” brednie na temat finansowania KS Panki. Bez reakcji ze strony prowadzącego wywiad. No cóż, może taka była konwencja rozmowy. Dziwi jednak, że redaktor Nowin zapałał nagłą miłością do wójta Panek. Wolno mu, jego portal, jego zasady. Ale wnioski z powyższych faktów niech każdy wyciągnie sam.

  PS. Bardzo doceniam i darzę dużym szacunkiem ludzi, którzy potrafią zainwestować własne pieniądze w klub sportowy. Budujące były wpisy prezesa Znicza w dyskusji o dotacji sla KS Panki. W tym aspekcie sponsorzy Znicza nigdy mojego szacunku nie utracą. Chcę też wierzyć, że walka o wygranie ligi rozstrzygnie się na boisku, choć my gramy teraz o przetrwanie…

  31
  1
 3. Pankowy pisze:

  Ludzie głosując na obecnego wójta wprowadzimy do Panek monarchie, będziemy mieli króla z berłem w dłoni i królowa matkę która będzie kierować tym berłem. Opamiętajcie się mieszkańcy Panek bo w myśl kampani obecnego wojta po nim tylko potop. To co dla ludzi ważne co ludzi jednoczy on chce zniszczyć. Nie boi się używać w tym celu słow i gróźb. Dla niego ważne jest tylko kolesiostwo, kasa i lans. Kto mieczem wojuje od miecza ginie stare ale jakże prawdziwe. Dostęp do nowoczesnej technologi ma nie tylko włodarz gminy co niejednokrotnie udowadniał. Dzisiaj w telefonach są kamery, aparaty i ciekawe programy które potrafią nagrywać rozmowy. Ciekawe co mieszkańcy w szczególności te 700 osób popierających pana Praskiego by powiedziało gdby usłyszeli jak potrafi grozić, zastraszać, szantażować. Brudna kampania nie jest mu obca. Ludzie obserwujcie dobrze internet a posłuchacie sobie jakie ma plany nasz mam nadzieje były włodarz, zobaczycie jak skrada się nocą po pankach.

  29
  • Wróżka pisze:

   Oj, brało to poznała całą Polską . Jej obywatele od 7 do 100 lat .Obrzydliwe to insygnię władzy.

   19
 4. Daniel Zalski pisze:

  Ludzie co wy wypisujecie !!!!
  Nigdy nie życzyłem ani ja ani mój ojciec źle drużynie z Panek. Wogole nie obawiam się rywalizacji o 4 ligę z wasza drużyną, a wręcz się cieszę, że jest jakakolwiek rywalizacja. Jeżeli Znicz znacząco nie wygra ligi to nie ma czego szukać wyżej. Nie interesuje mnie awans ze spadkiem.

  9
  23
  • KS Panki pisze:

   Panie Danielu, nikt z naszego klubu tak nie myśli. Szacunek dla Pana, że wyciągnął Pan Znicz z głębokiej depresji i stworzył silną drużynę. Do zobaczenia (jeżeli przetrwamy) na wiosnę. Pozdrawiamy!

   26
  • Panek pisze:

   Daniel nie przejmuj się kilkoma matołami na czele z tym publikującym te bzdury. Oni zawsze wiedzą lepiej. Pozdrawiam

   6
   23
 5. Lopez pisze:

  Panie Prezesie. Poczułem się wywołany do tablicy Pańskim wpisem. Proszę na wstępie o ponowne przeczytanie mojego postu. W żadnym miejscu nie napisałem, że ktokolwiek z władz Znicza życzy źle KS Panki. Doskonale Pan wie, że my nie gramy o IV Ligę, tak jak napisałem gramy o przetrwanie. Po prostu skomentowałem pewnie domysły, że nie koniecznie są one wyssane z palca. Powtarzam zatem, mam nieco żalu do Pańskiego ojca o to, że nie zareagował na bzdury na temat finansowania KS Panki. Żal mam dlatego, że jest uznanym działaczem i zna doskonale realia funkcjonowania klubów sportowych na tym poziomie. Ale powtórzę, być może taka była konwencja wywiadu, a portal ma prawo kształtować swoją linię. Nic mi do tego, ale zdanie na ten temat chyba mogę wyrazić. Każdy też ma prawo zmienić poglądy, tak samo jak każdy ma prawo to ocenić.
  Panie Prezesie, nie mamy jako KS Panki i pewnie szybko nie będziemy mieć, tak możnych sponsorów jak Panowie. Kiedyś mieliśmy, jak Pan pewnie pamięta, bo jesteśmy niemal rówieśnikami. Walczymy jak możemy przede wszystkim o szkolenie młodzieży. Spotykamy z niezrozumiałym traktowaniem przez włodarza gminy. Nie chcemy kokosów, rozliczamy się z każdej złotówki, a mimo to zostaliśmy przedstawieni jako ludzie, którzy nie prowadzą nawet działalności sportowej… Proszę się zatem nie dziwić, że brak reakcji na skandalicznie słowa budzi w niektórych ludziach, różne, niekiedy mniej niekiedy bardziej mądre domysły.
  pozostaję z należnym szacunkiem
  Lopez
  PS. Kiedyś może się Panu ujawnię, będzie okazja, bo czasami Pan u nas bywa (niezmiennie serdecznie zapraszamy)

  26
 6. Eliza pisze:

  Praski klub sportowy zamknie – bo nic tylko kasę chcą a przecież za te pieniążki tyle można zrobić dobrego można zrobić imprezę z psiapsiółami, albo można nagrody wypłacić. Zreszta wśród swoich psiapsiół mówi ze to wylęgarnia jego przeciwników a takim to ja płacił nie będę. Głośno tez komentuje radnych na każdego ma teczkę i każdemu da radę. Działa lepiej niż SB – nie ma ludzi niewinnych są tylko źle przesłuchani, dowodów nie ma ? To się spreparuje, od tego ma przecież specjalnych znajomych cóż z tego ze z wyrokami ale za to z doświadczeniem w przeglądaniu teczek.
  Jego dobry znajomy przy wódce śmiał się ze Praski obieca wszystko nawet to ze zwolni osoby z urzędu byle dorwać się do koryta. A ze obietnic nie dotrzyma, cóż stwierdził ze zgoni winę na radnych ze nie chcą z nim współpracować. Przecież to nie moi radni.
  Nie ma to jak zgoda przecież zgoda buduje, tak kiedyś ktoś powiedział.

  24
  1
 7. Arkadiusz pisze:

  To jeszcze niech zamknie koła gospodyń stowarzyszenie emerytów spółki siatkowej z prezesem kolega itp

  20
 8. Arkadiusz pisze:

  Podobno proboszcz się dziś o 17 ejna mszy postarał z agitacja?

  13
  1
 9. dorota pisze:

  jestem osobą postronną jest mi jeden pieron kto wójtem zostanie ale czy klub którego nie wsparł to wszystko przecież do gminny oprócz klubu istniejemy wszyscy i ważne jest dobro nie tylko klubu ale ogółu .
  Czasy są ciężkie w dobie 21 wieku gminą powinien rządzić ktoś na wyższym stanowisku, co liczy się wszędzie.
  Nawet w szpitalach co róż zmieniał się dyrektor później prezes a i tak wszystko idzie ku upadkowi. Każdy nowy będzie chciał wiadomo…
  pomyślmy ja jestem za tym aby w gminie był ktoś całlkiem z poza gminy, nowi ludzie nowe rządy. Świat i wioski muszą iść z postępem.
  Zastanówcie się …….

  4
  14
  • Wróżka pisze:

   Należało wcześniej pomyśleć o kimś kto spełnia te warunki .Tymczasem Praski musi odejść .a Pani Bujak wygrać.

   18
   4
 10. adam pisze:

  Ooo zniesławienie pod pretekstem przemyśleń…
  Poziom Faktu…

  11
 11. Lopez pisze:

  Które ze znamion zniesławienia to wyczerpuje? Poza tym nie lekceważ Faktu. Nakład ponad ćwierć miliona,w dobie internetu.

  9
  2
  • adam pisze:

   Poziom Faktu doskonale obrazuje ilosc sprostowac i pozwow o znieslawienie oraz oczywiscie nieustanne przekraczanie granic dobrego smaku.
   Zdjecie dziecka zabitego siekiera -> Super
   Ojciec wybral polityke a syn sznur -> Jeszcze lepiej

   Tutaj jak na razie tylko znieslawienia i przekraczanie granic dobrego smaku.

   1
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *