zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Dodatki specjalne Elżbiety Wachowskiej
15 lutego 2019 r. | 13:25
19

Urząd Gminy Panki przesłał mi informację na temat dodatków specjalnych byłej skarbnik oraz sekretarz gminy - Elżbiety Wachowskiej. W 2017 roku Wachowska otrzymała aż 10 596,19 zł dodatków specjalnych! Rok później było to "tylko" 4000 zł.

Informację w tym zakresie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI19 odpowiedzi na “Dodatki specjalne Elżbiety Wachowskiej”

 1. IRENA pisze:

  i co z tego , nie widzę tu żadnej sensacji , po prostu za dobrze wykonywaną pracę się należy .

  5
  31
 2. Mia pisze:

  Tylko p. Wachowska dobrze pracowała w gminie Panki? Paranoja.

  30
 3. Jarosław Brzęczek pisze:

  Niestety, to nie są wszystkie “dodatki, nagrody itp.” Pani Elżbiety za rok 2018.

  Kwota jest znacznie wyższa, o czym wkrótce poinformujemy szerzej na łamach klobucka.pl

  Jarosław Brzęczek

  26
  1
  • IRENA pisze:

   a kto przyznawał te dodatki Wójt czy Rada ?

   2
   14
  • Leszek pisze:

   Wójt przyznaje dodatki specjalne zgodnie z art. 36 ust. 5 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych, który stanowi, że pracownikowi samorządowemu dodatek specjalny przysługuje z tytułu okresowego zwiększenia obowiązków służbowych lub powierzenia dodatkowych zadań , a tych zadań było naprawdę dużo np. . miasto partnerskie na Ukrainie i różnego rodzaju szkolenia ( wyjazdy)

   4
   14
 4. Lena pisze:

  Za co te “kosmiczne”dodatki specjalne?Kpiny! A poprzedni wojt zadluzyl gmine na miliony!

  22
 5. Mieszkaniec pisze:

  A co to kogo już obchodzi ???? Dajcie spokój .Teraz to już jawna nienawiść..Wstyd..!!!

  4
  22
  • Domestos pisze:

   Jak Ciebie nie obchodzi, to nie czytaj i nie komentuj. Mnie dla odmiany obchodzi, nawet bardzo. Mieszkam tutaj od pięćdziesięciu lat, moje dzieci też tu zostały po studiach i ważne dla mnie jest, jak bardzo zrujnowali tę gminę jej poprzedni włodarze. Głosowałem na Panią Bujak i trzymam kciuki, żeby się Jej powiodło. Droga do tego wiedzie przez obnażenie wszystkich układów drenujących finanse urzędu. Tych jak widać nie mało i wychodzą na jaw kolejne. Cieszę się, że są redaktorzy, którzy o tym piszą. Były wójt już teraz w oczy ludziom nie patrzy, do pracy jedzie po ciemku i na Pankach się nie pokazuje. To samo ta druga po nim w gminie. Nabroili, niech odpowiadają,

   31
   4
  • Stefan pisze:

   Te dzieci to chyba nie po Tobie, skoro skończyły studia. Po przeczytaniu tego co napisałeś, mam wątpliwości czy skończyłeś podstawówkę. Co za bzdury

   3
   19
  • Max pisze:

   Mieszkaniec masz rację- nie wiedzą kiedy skończyć. Tu wielce obnażają a sami robią co chcą i to jest właśnie dobrze wg nich. Przyjdzie następny wójt i powie że to oni wszystko źle zrobili, bo czemu to a nie tamto, nie tak a inaczej. Kto chce psa uderzyć to i kij znajdzie. Ale ludziom robią teraz wodę z mózgu co to się wielce nie działo za Praskiego… “nabroili” … co niby? natrafiłem ostatnio na stary artykuł- nie u Brzeczka oczywiście- najwięcej inwestycji w gminie Panki. Za to teraz “obnażanie” – Żenada, niech się wezmą do roboty, z której coś będzie dla gminy a nie dla zemsty

   5
   18
 6. adela pisze:

  max w tym artykule, to chyba ktoś budżet cytował, tam faktycznie, “mieli rozmach skurwysyny”. Gorzej z rzeczywistością, tutaj życie weryfikuje plany. Przez osiem lat najlepszej koniunktury, gdzie pieniądze z Unii płynęły szeroko, niewiele zrobili. Porównaj z Przystajnią, co tam w cztery lata powstało.

  16
  • Stefan pisze:

   Co tak powstało więcej. Kilka metrów chodników i dróg z czego budowane również na powiatówce. Masz krótką pamięć bo u nas w 1 kadencji też Panki się zmieniły na lepsze.

   1
   14
  • adela pisze:

   Stefan jedź i zobacz. Parę metrów chodnika? Kilkanaście kilometrów dróg! Na powiatówce czy nie, powstały. U nas też są drogi powiatowe i jedyne co się udało, to zrobić dług w Konieczkach i Praszczykach. Dziur w drogach za kilkanaście tysięcy złotych nie umieli połatać.

   10
  • Stefan pisze:

   I nie łatają do tej pory mimo tak dobrej zmiany u nas.

   1
   9
 7. Lidka pisze:

  a w sparwie sciekow nie było układu z gmina????? nikt kurka o tym przez tyle lat nie wiedział????? idąc za slowami Domestosa to tez był układ drenujący finanse urzędu.

  11
 8. Sylwia pisze:

  Ja to jestem ciekawa ile obecnie zarabia Pani Wójt, bardzo proszę o udostępnienie takiej informacji czytelnikom.

  11
  • Stefan pisze:

   A samej strach nie pozwala wystąpić z pismem o udzielenie informacji ??? Ale pyskować na forum niby anonimowo to się nie boi ??

   13
 9. Sylwia pisze:

  A kogo tu się bać? Może ciebie? Śmieszne. Od tego jest forum, żeby pisać Stefanie no i niestety nie każdy ma tyle czasu co ty, żeby bez przerwy występować o informację publiczne. Bo wiesz normalni ludzie pracują

  4
  7
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Sylwia normalni ludzie jak chcą uzyskać wiedzę, to zamiast obrażać innych sami jej szukają. Wystarczy maila wysłać do gminy. Możesz to zrobić anonimowo. A jak Ci się nie chce, to na jednej z sesji transmitowanej i umieszczonej w Internecie była ta informacja przekazana. Poszukaj po pracy.

   13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *