Drogi gminne są nieodśnieżone!
16 stycznia 2017 r. | 14:21

Panie Wójcie, może warto zadbać o odśnieżanie dróg gminnych? Gmina Panki to nie tylko piękna droga wojewódzka i drogi powiatowe, to przede wszystkim drogi gminne we wszystkich sołectwach. Po ostatnich opadach śniegu nie są zbytnio odśnieżone. Może warto zadbać o te drogi?

Co Pan na to?

15 odpowiedzi na “Drogi gminne są nieodśnieżone!”

1. Batman pisze:

Nawet nie sypia solą czy piachem ślisko wszedzie masakra na wsiach !!!!!!!!!!!!!!

2. JARO pisze:

To ma być żart , to według pana redaktora są nieodśnieżone drogi ? Kolejna głupawa sensacja !

Trzeba by sprawdzić jak wygląda droga obok domu wójta Praskiego .JARO tak właśnie wygląda nie odśnieżona i niczym nie posypana droga . Co dziwi Pana lub Panią to ?

4. Panek pisze:

W Przystajni na bocznych drogach nie jest lepiej ale oko reportera jest skupione tylko na Pankach.

5. Krzysiek pisze:

U nas nawet brakuje na 500 + żeby wypłacić w terminie a co dopiero na drogi .

6. Z Panek pisze:

Na drogach jest ślisko jak diabli. W Pankach główna odśnieżona, boczne już nie. Za co my kur.. płacimy podatki??

7. Panek pisze:

Może ja w przeciwieństwie do Ciebie jeżdżę nie tylko po drogach w Pankach, więc mnie inne drogi też obchodzą.

8. Z Panek pisze:

Bo to jakby ktoś nie wiedział jest zima.

9. Waldek pisze:

To wina powiatu i gmin . W powiecie wiadomo kto rządy sprawuje PSL A drogi takie za wybory .