zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Duża szansa na remont 3-go Maja, Słonecznej i Wspólnej w Pankach
16 listopada 2017 r. | 10:09
0

Być może w przyszłym roku nastąpi przebudowa dróg ul. 3-go Maja, Słoneczna, Wspólna oraz przebudowa tych dróg z drogami powiatowymi w ramach dofinansowania z programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019. Z uwagi na ogromną pulę przypadającą w tym roku na Śląsk, teraz jest na to realna szansa. Na wstępnej liście rankingowej inwestycja ta znalazła się na 20. miejscu. I jeżeli nic złego się nie stanie i Wojewoda nie stwierdzi, że są bardziej potrzebne inwestycje drogowe w innych gminach i powiatach, to jest ogromna szansa na dofinansowanie w wysokości 857 372 zł.

Czy te ulice dostaną dofinansowanie, przekonamy się pod koniec stycznia. Wtedy też zostanie zatwierdzona lista dróg, które otrzymają pieniądze z tego naboru.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *