bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
fot. Jarosław Brzęczek
Dyrektor Tomczyk zarzuca sekretarz Wachowskiej mobbing!
29 czerwca 2018 r. | 15:36
13

Sekretarz Gminy Panki Elżbieta Wachowska została publicznie oskarżona o mobbing przez Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pankach Renatę Tomczyk. Złożone zostały materiały dokumentujące konflikt pomiędzy urzędniczką, a Sekretarz. Dyrektor żąda odsunięcia Wachowskiej od konkursu na stanowisko Dyrektora SP w Pankach planowanego na lipiec br. ze względu na obawy o brak obiektywizmu ze strony urzędniczki.

W tle również kolejny rok problemów z godzinami świetlicowymi w Pankach i torpedowanie projektów szkolnych m.in. "Interaktywna Tablica"... Ujawniono, że Sekretarz nie wysłała złożonego przez Dyrektor wniosku, utknął on w gabinecie Wachowskiej. Wójt potwierdził ten fakt publicznie w czasie trwającej sesji.

Wachowska według słów Dyrektor Tomczyk oczekuje również zwalniania nauczycieli w wieku powyżej 50 lat... Wymusza zmiany kadrowe w pankowskiej szkole, gdy jednocześnie zwiększa się ilość etatów w szkole w Aleksandrowie, mimo iż placówka w Pankach ma odpowiednią kadrę, którą można skierować do placówki oświatowej w Aleksandrowie.

JAROSŁAW BRZĘCZEK
Więcej w najbliższym numerze klobucka.pl13 odpowiedzi na “Dyrektor Tomczyk zarzuca sekretarz Wachowskiej mobbing!”

 1. Wróżka pisze:

  Brawo Pani dyrektor .

  32
  8
 2. rodzic pisze:

  Dziękujemy Pani Dyrektor za odwagę , to wszystko dla naszych dzieci.

  30
  6
  • Leszek pisze:

   Do rodzic: głupota ludzka nie zna granic ” to wszystko dla naszych dzieci ” , a ja myślałem że to ” walka o kasę ” dlatego pytam ile zarabia dyrektor szkoły ?

   8
   22
  • Wróżka pisze:

   W tej gminie za mało na takie wymagania . Mały dodatek dyrektorski , małe dodatki inne.

   23
   3
 3. Praszczyk pisze:

  Ela myśli że ma jakąś władze buhahaha

  33
  7
 4. Lidka pisze:

  no to zaczyna się ” walka o stołek”. Pani dyrektor robi “szum” , bo dobrze wie że Pani Ela nigdy nie przegrywa !

  8
  29
 5. rodzic pisze:

  Pani dyrektor nie musi walczyć o stołek bo jej się on należy.

  27
  7
 6. Ela pisze:

  Dla naszego Bodzia i szanownej Pani W nigdy nie liczyły się dzieci. A one są dobrem naszym i przyszłością. Tylko kasa na zachcianki i “szkolenia” w spa. Brawo Pani dyrektor za odwagę. Wójt potwierdził sabotaż naszej panującej. Wiadomo że zrobiła to celowo i złośliwie. Czy tak powinien się zachowywać urzędnik działający na rzecz społeczeństwa. Działanie typowo przeciwko. Przez swoje emocjonalne podejście do dyrektora krzywdzi wszystkich uczniów szkoły nieskładając wniosku. Czy uczniowie innych szkół są lepsi czy może dyrektorzy poddani i na kolanach u stóp KRÓLOWEJ.

  26
  4
  • Wróżka pisze:

   Brawo pani Ela w innych gminach i miastach władze dbają o szkolnictwo i pracowników ,tylko nie w tej gminie. Jak można tak postępować ? Tylko kasa panujących musi się zgadzać . Wstyd, ale podobno karma wraca.

   25
   6
 7. Oleo pisze:

  Duże brawa dla Pani dyrektor .

  26
  7
 8. Beti pisze:

  Ta a walka o stołek znaczy że jedna fikcyjna Pani dyrektor szuka stołka. Bo chyba straciła stołek jakimś wyrokiem i potrzebuję nowej posadzki. Dla niej na pewno znajdą się dodatkowe godziny świetlicowe i kasa na straconą tablicę.

  29
  2
 9. Leszek pisze:

  Kłobucka.pl “Ujawniono, że Sekretarz nie wysłała złożonego przez Dyrektorkę wniosku, utknął on w gabinecie Wachowskiej. Wójt potwierdził ten fakt publicznie w czasie trwającej sesji.” Bodzio nie idź tą drogą ! , naucz się że są zwycięstwa i porażki , nie myśl tylko kategoriami że to co dobre to “Ja” , a to co złe to” Ktoś”. Uwieście z panią Elą że jeszcze nie przegraliście wyborów , dalej macie wysokie poparcie wśród mieszkańców , tym posunięciem na dyrektora SP pani Ela ma wątpliwości co do zbliżających się wyborów, dlatego chce wykorzystać ostatnią szanse na pewne stanowisko , aby do wyborów “wykazać się” tym o co walczyła była dyrektor przez parę lat , a ona zrobiła to np. w 2 miesiące.

  20
  1
 10. Rodzic pisze:

  Trzymamy kciuki za Panią dyrektor.

  29
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *