bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Działania OSP w gminie Panki
13 lutego 2017 r. | 11:15
2

Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Kłobucku przedstawiła statystyki działań Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Panki w 2016 roku. Najwięcej roboty z jednostek będących w KSRG mieli strażacy z OSP w Pankach, którzy do różnego rodzaju zdarzeń wyjeżdżali 48 razy, z czego 28. do pożarów. Druhowie spoza KSRG z OSP w Praszczykach wyjeżdżali 11. razy (same pożary), OSP Kawki cztery razy (dwa pożary), OSP Konieczki również cztery razy (same pożary) i OSP Zwierzyniec III raz do pożaru.

Szczegóły znajdziecie poniżej w tabelkach.

PAWEŁ GĄSIORSKI

KP PSP w Kłobucku

 2 odpowiedzi na “Działania OSP w gminie Panki”

  1. Strazak pisze:

    Witam proszę czytać dokładnie materialy zamieszczone z psp klobuck. Wpisał pan wyjazdy zs rok 2015 w osp panki. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *