zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Dzielnicowi kontrolują pustostany
21 stycznia 2019 r. | 11:30
0

Kłobuccy dzielnicowi w dalszym ciągu kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne lub potrzebujące pomocy i schronienia w związku z niską temperaturą. Mundurowi sprawdzają pustostany oraz miejsca, gdzie bezdomni stawiają prowizoryczne szałasy. Po raz kolejny apelujemy do Państwa o zwracanie uwagi na osoby mogące stać się ofiarami niskich temperatur.

Na dworze panuje zimowa aura, a wraz z nią utrzymująca się niska temperatura, stwarza to zagrożenie dla życia i zdrowia zarówno bezdomnych, jak i osób starszych oraz samotnych. Najbardziej zagrożone są osoby mieszkające w prowizorycznych szałasach lub w opuszczonych budynkach. Dlatego też kłobuccy dzielnicowi regularnie kontrolują miejsca, gdzie najczęściej przebywają bezdomni. Są to zazwyczaj pustostany oraz budynki, w których przebywanie jest zabronione ze względu na ich zły stan techniczny, często grożący zawaleniem. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *