zachmurzenie małe
12°
12°
niedziela
Reklama
GCK Dobroszyce
Dzień Dziecka w Pankach
12 maja 2017 r. | 11:04
0

11 czerwca w gminie Panki obchodzony będzie Dzień Dziecka. Urząd Gminy Panki we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Panek oraz Gminny Ośrodek Kultury w Pankach zorganizują piknik z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy przewidują liczne konkursy z nagrodami, gry i zabawy z animatorami, zajęcia taneczne, spotkanie ze Sznupkiem – maskotką Śląskiej Policji, loterię fantową, a także program artystyczny najmłodszych solistów z gminy.

Impreza odbędzie się na terenie wokół Hali Sportowej w Pankach. Dla lubiących rywalizację znajdą się konkurencje sportowo-rekreacyjne oraz warsztaty taneczne i plastyczne.

Wydarzenie to organizowane jest cyklicznie od 7 lat.

Szczegółowy program poznamy w najbliższych tygodniach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *