zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
Dziś sesja Rady Gminy Panki
25 marca 2019 r. | 12:18
7

Dziś o godz. 15:00 w strażnicy OSP w Pankach odbędzie się sesja Rady Gminy Panki, podczas której radni będą głosować w sprawie wymiaru godzin zajęć nauczycieli.

Poniżej znajdziecie porządek obrad.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Dziś sesja Rady Gminy Panki”

 1. Kotek pisze:

  Ciekawi mnie ,czy będzie poruszana kwestia bezpłatnej sterylizacji kotów?, tak jak było w gminie Przystajń. i

  4
  2
 2. Ona pisze:

  Po obejrzeniu sesji mam pytanie – w którym pokoju w gminie przyjmuje Mirek?

  2
  1
  • Jolo pisze:

   Ale wam dupe żal ściska że jest człowiek który interesuje się tym co się w gminie dzieje a wy tylko siedzicie na dupach i po kątach knujecie kto z kim,kiedy i dlaczego. Jakie to polskie podejście do sprawy polepszenia swojego statusu społecznego.

   2
   2
  • On pisze:

   Jesteś za głupia suka żeby do tego pokoju dotrzeć,

   2
   3
 3. nowy stary pisze:

  Uwaga! Na tej sesji ujawnił się nieznany do tej pory działacz – chyba partii zielonych wybitnych ekologów – będzie tropił szamba bezodpływowe w sensie gdzie odpływa z nich to co nie odpływa, jakie są kary dla właścicieli – jak mówi – bardzo go to po prostu interesuje; i jak to się stało, że od 2011 roku jeszcze nie ma w urzędzie gminy ewidencji tych szamb, skoro zajmuje się tą tematyką stary pracownik urzędu, a dowiedział się tego przez własną natarczywą dociekliwość od pani Wójt. Trochę zdziwiło mnie patrząc na tego radnego, wybitnego zielonego, że nie miał przy sobie łańcucha, którym to będzie się przykuwał do tych bezodpływowych – bo po co mu ta ewidencja. Uprzejmie doradzam, niech nadmiar energii, gorliwości skieruje dla działania na rzecz budowy kolejnej oczyszczalni ścieków na przykład w dolnym biegu rzeki Brzeszczy na terenie gminy Panki, chociaż wątpię czy On wie gdzie ta rzeka jest. Po skanalizowaniu całego obszaru gminy Panki , tropienie byłoby jeszcze bardziej chwalebne.

  1
  2
  • Tropiciel pisze:

   Wystarczy przeprowadzić w połowie ul . Częstochowską i ul zieloną, tyle tu tropienia . Mowa o firmach

 4. Anka pisze:

  Ooooo!
  Czesuaf prowadzi sesję ???
  Pokazał przewodniczącej jej miejsce
  ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *