zachmurzenie małe
12°
12°
niedziela
Reklama
Dziś sesja Rady Gminy Panki
29 listopada 2017 r. | 08:02
5

Dziś w sali narad Urzędu Gminy Panki odbędzie się sesja Rady Gminy Panki, podczas której radni będą omawiać m.in. program profilaktyki próchnicy zębów dla dzieci w wieku 8-11 lat.

Początek sesji o godz. 13:00.5 odpowiedzi na “Dziś sesja Rady Gminy Panki”

 1. mieszkańcy pisze:

  Brawo Bodzio pokazałeś klasę na ostatniej sesji , pełna ignorancja wobec mieszkańców .

 2. IRENA pisze:

  A mówiłam Wam ( do grupy “awanturników”) nie idźcie tą drogą !!!! , wychodzicie na “afisz” bez żadnych argumentów , ktoś ? , coś ? , gdzieś ? , ktoś przeczytał ? i żadnych konkretów. Pamiętajcie że zawsze po wiadomości należy zgłosić się do źródła ( UG ) , Nasza Gmina jest transparentna i na pewno nie będzie problemu z uzyskaniem jakichkolwiek informacji . Jest jeszcze strona BIP -Gmina Panki gdzie są wszystkie dane na temat ogłoszeń, przetargów, naborów. Co do: 1. klimatyzacji na hali i 2. niedoręczenia pisma do Rady Gminy to nie wina Wójta czy Sekretarz , tylko 1.osoby odpowiadającej za halę i 2. sekretariatu.

  • Ciekawy pisze:

   Nie za bardzo tak jest… np. lista osób zwolnionych z podatków nie znajduje się na BIPie, poznaliśmy ją dopiero dzięki redaktorowi tej strony. Także grupa tych ,,awanturników” ma pozytywny wkład w przejrzystość i transparentność urzędu.

  • Aga pisze:

   Do IRENY.
   Gmina jest transparentna powiadasz , to dla czego nie chce udzielić informacji w sprawie premi za 2015 rok.
   Było kilka wniosków złożone.
   Jesteś zakłamania i odpowiadasz nie prawdę.

 3. Leszek pisze:

  Gdzie jest “Wróżka” ????????? , bo wieje już tu nudą !!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *