zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Dziś sesja ws. podatków
05 grudnia 2018 r. | 11:30
21

Dziś o godz. 15:00 w strażnicy OSP w Pankach odbędzie się trzecia sesja Rady Gminy Panki, podczas której radni będą uchwalać wysokość podatków na 2019 rok.

Poniżej znajdziecie porządek obrad.

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “Dziś sesja ws. podatków”

 1. Lena pisze:

  Prosze Nas poinformowac co ustalono.

 2. Adam pisze:

  Królowa fejsa powinna przyjść na sesje ze swoimi żalami.

  15
  1
  • Irena Kochel pisze:

   Panie Adamie , proszę się odemnie odczepić i znaleźć sobie inny obiekt.Na sesję tej marnej rady nie mam zamiaru przychodzić i tracić swój czas i nerwy .Ja wiem swoje.Mam prawo do swojego zdania.

  • Stefan pisze:

   Pan Adam też wie swoje i ma prawo również do swojego zdania więc proszę się od niego odczepić 🙂

 3. monia pisze:

  Co to za gwiazda w czerwonej kurteczce na zdjeciu? Pisze ten komentarz po raz kolejny Gąsiorski nie wpuszcza nie wiem czemu?

  2
  12
  • No to gróbo pisze:

   Człowiek w jaskrawej kurteczce, jeden z nawiekszych nierobów w gminie. Hmm, a może się mylę? Przyjęli go do budowy dróg w bud mecie i występuje jako przedstawiciel. Na plecach pewnie jest logo firmy.

   1
   8
  • Grubo pisze:

   Grubo

   3
   3
 4. monia pisze:

  moze powiedz co jest nie tak w moim komentarzu że poprzednie 4 nie wpusciłes?

  2
  9
  • Monia pisze:

   Aaaa już załapałam skąd kojarzę gościa ?! Z stacji paliw przed Pankami od strony Przystajni pracuje tam .

   1
   7
  • Fred pisze:

   Dobrze kojarzysz. Wyleży się na nocce i potem wypoczęty przychodzi na sesje. Za robotę w domu by się wziął.

   2
   8
  • Monia pisze:

   To ten kolega najbliższy Czesia ? Co to na wszystkim najlepiej się zna ? No tak masz racje on ma czas na rzeczy na które przeciętny,pracujący człowiek nie znajdzie czasu .

   2
   8
  • Monia pisze:

   Ale powiem ani ubrać się stosownie do okoliczności nie umie ani siedzieć -nogi gdzieś pozakładane ??

   1
   6
  • Dorota pisze:

   Do Monia .a Pani to chyba nie jest z Panek ?

  • Fred pisze:

   Monia to zwykły wieśniak, więc cóż od takiego wymagać

 5. Swojak pisze:

  Nie podniesiono stawki podatku
  od śr transportu – to kosztowny błąd !!
  Co pokazał rok poprzedni. Po obniżce w poprzednim roku wpływy nie wzrosły.

  10
  1
 6. Zosia pisze:

  Dzień Dobry,
  Od jakiegoś czasu czytam komentarze mieszkańców Gminy Panki i nawet nie myślałam, ze ludzie których znałam jeszcze jaki dziecko i stanowili w jakiś sposób moje autorytety tak się zachowują. Jako dorosła osoba troszkę mnie to przeraża ze jedni na drugich drudzy na jednych. A za 3 tygodnie usiądą przy stołach wigilijnych podziela się opłatkiem i pójdą do kościoła. Do czego zmierza ten świat ze zamiast zwykłej sąsiedzkiej/ ludzkiej życzliwości wszyscy psują jadem. Tyle jest zła na ziemi i nienawiści. Może Ci co tak wywołują się do odpowiedzi poprzez obrażanie staną naprzeciw lustra i popatrzą na swoje życie. Trochę to smutne i jakże prawdziwe

  9
  1
  • Dorota pisze:

   Takie życie.

   3
   2
  • Mikołaj pisze:

   Zosia zgadzam się z Toba. Niestety ten jad od wielu lat rozsiewa w Pankach dwóch na pozór inteligentnych reporterów. Jeden z Cisia a drugi to nasz rodak z Panek. Kazdy swój artykuł z premedytacją piszą tak, żeby podzielić ludzi. Cel jest tylko taki żeby na strone było jak najwięcej wejść, ludzie jak najwięcej komentowali, a gazetka jak najlepiej się sprzedała. Dzięki temu chłopaki nie przemeczając się mogą sobie dobrze pożyć. Tylko w tej całej karjerze trochę trochę się pogubili bo zapomnieli co znaczy być człowiekiem….

   3
   7
 7. Zosia pisze:

  Panie Mikołaju:)
  Od dłuższego czasu nie mieszkam już w Pankach ależ zawsze wracam myślami do tego miejsca, które było i zawsze będzie moim domem ze wspaniałymi wspomnieniami. Pamietam ludzi, którzy się teraz tak kłócą jak byli zawsze życzliwi i w moich wyobrażeniach zawsze szarmanccy. Nawet Pana Brzeczka pamietam jako bardzo kulturalnego człowieka,który zawsze grzecznie mi odpowiadał jak mialam jakieś pytania z komputerami czy internetem. Teraz normalnie kiedy czytam te okropne przezwiska/wyzwiska aż nie mogę uwierzyć, ze tak strasznie to wszystko wyglada. I nie staje animpo jednej ani po drugiej stronie. Po prostu tak po ludzku dlaczego my Polacy tak mamy ze musimy się nienawidzieć a jak coś się stanie to będziemy sie łączyć w bólu. Mieszkając poza granicami Polski często słyszałam: jak ci Polak za granica nie pomógł to znaczy, ze Ci już pomógł. Inne narodowości sie szanują tylko my musimy walczyć a bo ten powiedział to a ten powiedział tamto. Bo ten jest taki a ta jest taka.
  I czemu to służy ?
  I tak wszyscy umrzemy wiec lepiej poświecić czas dla rodziny i najbliższych niż na durny internet. Jutro może być za późno.
  Pozdrawiam serdecznie wszystkich mieszkańców Panek bez wyjątków l:)

  • Mikołaj pisze:

   Pani Zosiu pięknie napisane. Niestety dziś ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko. Naturalnie ludzie tu komentujący nie mają z tego nic prócz nerwów i piętrzącej się nienawiści. Reporterzy nawet tacy lokalni mają ogromną władzę. Oni piszą, a naiwni ludzie czytają. Też pamiętam Brzęczka kiedy był jeszcze normalny. Zawsze miał swoje zdanie, ale nie siał tyle nienawiści. Ach może się jeszcze nawróci ?. Pozdrawiam Panią i wszystkich mieszkańców gminy Panki.

   1
   2
 8. Zosia pisze:

  Pozdrawiam rowniez Panie Mikolaju?

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *