bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
PKS Częstochowa
Dziś spotkanie PKS Częstochowa z przedstawicielami gmin!
28 listopada 2018 r. | 09:47
4

Dziś w siedzibie Starostwa Powiatowego w Częstochowie, na prośbę Prezesa Ludwika Kubasiaka, odbędzie się spotkanie przedstawicieli PKS Częstochowa S.A. z włodarzami wszystkich gmin, w których swoje kursy realizuje bądź realizował PKS Częstochowa. Podczas dzisiejszego spotkania ma być omówiona sytuacja finansowa PKS Częstochowa oraz ma zostać przedstawiony plan komunikacji PKS Częstochowa na najbliższe miesiące.

Gminy mają otrzymać od PKS Częstochowa ciekawą ofertę współpracy - dowiedziałem się nieoficjalnie.

Spotkanie PKS-u z przedstawicielami gmin rozpocznie się o godz. 12:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Dziś spotkanie PKS Częstochowa z przedstawicielami gmin!”

 1. Jola pisze:

  Znieść po pierwsze darmowe przejazdy dla pracowników i ich rodzin

  2
  8
 2. Lena pisze:

  Pani Jolu a dlaczego?Gornik ma za darmo wegiel,dziennikarz gazete to co Pani przeszkadza,ze pracownicy PKS maja darmowe przejazdy.

  • Stefan pisze:

   Pracownik jest po to żeby pracował i zarobił odpowiednio dużo żeby go było stać. Tak było za kumuny, która mamiła ludzi różnymi bonusami i nie dawała zarobić. Dzisiejszy Maskpol jeszcze tak postępuje z ciemnym ludem że ludzie z 30 letnim stażem zarabiają 2K ,ale za to mają wczasy prawie darme, talony na święta a nieliczni z rodziny i po znajomości krocie. Dlatego jestem za zniesieniem wszystkich bonusów a w to miejsce godne zarobki.

 3. Lena pisze:

  Mnie interesuje jaki jest efekt rozmow z Dyrekcja PKS?O tym tez prosze informowac mieszkancow!Czy bedzie mozna dojechac i wrocic do i z Krzepic przynajmniej w godzinach rannych i popoludniowych.Dojazd. z Klobucka do Panek tez nie jest ciekawy!Dlaczego nie kursuje autobus PKS Zielona Gora -Kielce przez Panki.Prosze o odpowiedz na te pytania.Dziekuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *