zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
Gigantyczna przewaga PiS w Pankach!
27 maja 2019 r. | 08:36
3

Są już wyniki do Parlamentu Europejskiego w gminie Panki. W gminie triumfowało Prawo i Sprawiedliwość - 49,36 proc., przed Koalicją Europejską - 34,34 proc.. Na trzecim miejscu uplasował się Kukiz 15 - 5,74 proc.

Pozostałe partie były poniżej progu wyborczego.

Najwięcej głosów uzyskali Jadwiga Wiśniewska - 675 i Henryk Kiepura - 267.

W województwie śląskim najwięcej głosów zdobył PiS - 43,27 proc., przed KE - 40,22 proc. i Wiosną Biedronia - 5,82 proc.

Najprawdopodobniej z naszego regionu mandat uzyskali Jadwiga Wiśniewska - 408 879 głosów i Marek Balt 44 993 głosy. Z innych znaczących wyników polityków z naszego regionu warto odnotować 10 035 głosów Henryka Kiepury i 5734 głosy Tomasza Jaskóły.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Gigantyczna przewaga PiS w Pankach!”

 1. Stanisław Helis pisze:

  Szkoda, że piszący to politruk nie podał procentowo liczby głosujących, okazało by się bowiem, że margines wybrał patologię. Namiastka prawdziwe informacji znajduje się przy nazwisku, które otrzymało 260 głosów. Oznacza to, że na tego Ktosia głosowała jedynie jego rodzina i rodzina żony, ale bez niej.
  I cofam zgodę na przetwarzanie moich danych.

  1
  5
 2. Wąsacz pisze:

  Margines ?
  Patologia ?
  nie obrażaj ludzi
  sam żeś jest patologiczny margines

  8
  1
 3. Gosc pisze:

  Helis!Patologia to Ty jestes!Idz do psychiatry moze Cie wyleczy!

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *