zachmurzenie umiarkowane
25°
25°
sobota
Reklama
Gmina nie dostała pieniędzy na budowę nowej biblioteki!
22 sierpnia 2017 r. | 09:24
12

Miała być kilkumilionowa inwestycja, wyszło wielkie nic. Przez słabo napisany wniosek, Gminna Biblioteka Publiczna w Pankach nie otrzymała dofinansowania na Budowa nowej siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Pankach oraz zakup wyposażenia i sprzętu multimedialnego .

Wniosek złożony przez gminę znalazł się na 151. miejscu spośród odrzuconych wniosków oraz na 171. miejscu ze wszystkich złożonych. To kolejny cios w Wójta Bogdana Praskiego, który zapowiadał wybudowanie nowego budynku dla gminnej biblioteki.

Lista wniosków rozpatrzonych pozytywnie
Lista wniosków rozpatrzonych negatywnie

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Gmina nie dostała pieniędzy na budowę nowej biblioteki!”

 1. wojt pisze:

  Brawo Bogus brawo pani od pisania wnioskow ……………….

  • IRENA pisze:

   Kiedy ostatni raz byłeś/byłaś w bibliotece ? że tak to przeżywasz . Myślę że ta biblioteka jest wystarczająca , a środki które Boguś zdobył z Urzędu Marszałkowskiego na pewno będą lepiej służyć naszym mieszkańcom.

 2. wojt pisze:

  Gdzie Irena nic nie napisze… bo co kolejna porazka

 3. IRENA pisze:

  A czy Panki muszą wszystko wygrywać ? Tyle co zrobił Boguś dla naszej Gminy to wszyscy poprzedni włodarze razem wzięci tego nie zrobili .

  • Pasażer PKS pisze:

   Rzeczywiście same sukcesy, za jego kadencji przestały kursować autobusy do Olesna, Krzepic i poważnie ograniczono komunikacje do Kłobucka i częściowo do Częstochowy. A przypomnę tylko że organizacja komunikacji jest zadaniem własnym gminy wynikającym z ustawy z 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym. Ale nie, ustawę wdrożono tylko w zakresie naliczania w naszej gminie tzw. opłat przystankowych, co doprowadziło do likwidacji połączeń. Wójt jest więc współodpowiedzialny za to że ludzie zostali bez komunikacji.

  • Kongo pisze:

   Irenka ma rację. Boguś zrobił dla gminy więcej niż pozostali razem wzięci. Nikt tak nie rozsławił Panek w kraju jak on. Podobno na dożynkach będzie masa ludzi w koszulkach z napisem Lepszy Żyd i Syjonista niż ten kłamca, onanista.

  • Bodzio pisze:

   Zafunduje paletę jajek żeby było smacznie .

 4. bogus pisze:

  O tak slawa jak sie patrzy mam nadzieje ze jego wnuki jak zobacza go w akcji lazienkowej beda dumne z dziadziusia . Co zrobil za pieniadze z podatkow nic piekne panki na gruncie dzierzawionym od proboszcza i nieudana myjnia dla ziecia za gminna kase umazanie podatkow kolesiom i co jeszcze buta jaka serwuje na kazdym kroku. Zagraj z nim z pornosie a dochod przeznaczcie na walke z pedofilia to zmienie zdanie i bede mowil ze fajnie zrobil wojt ze pokazal fiuta calemu swiatu .Jestes zalosna jak cala wasza rodzina.

 5. Jerzy pisze:

  To po co po raz drugi skladaja wniosek Ireno po to zeby kalmukowi na sile dac zarobic skoro mowisz ze nie potrzebna . drogi niech zrobi tam gdzie ich nie ma a nie stawia kolejny moloch ktory bedzie przynosil tylko straty . Przeczytaj co piszesz

  • Bo pisze:

   Zgadzam się. Wystarczył by remont naszej biblioteki. Gminy korzystają z unijnych środków i stawiają ogromne hale sportowe itp. W wielu przypadkach słyszałem że nie ma za co tych budynków utrzymać. Także nie wyszło źle że to przepadło . Ludzie się nie zastanawiają czy dobrze czy źle że nie będzie nowego budynku, ważne tylko że to jest porażka na którą czekają, tylko po to żeby mieć o czym gadać.

 6. RADNY pisze:

  O jakich srodkach mowa od marszalka bo narazie nikt nic nie widzi

 7. Ania pisze:

  Gmina nie dostała pieniędzy bo mieszkańcy przepiliby wszystko hheheehheh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *