bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Gmina odzyskała ponad 268 tys. zł z VAT-u!
23 listopada 2016 r. | 13:54
6

Gmina Panki przesłała mi dokumenty wyjaśniające wydatek blisko 40 tys. zł na firmy zajmujące się odzyskiwaniem VAT-u. Według informacji z gminy, firmy te odzyskały dla gminy ponad 268 tys. zł z VAT-u!

Poniżej pismo z gminy i umowy z firmami.

PAWEŁ GĄSIORSKI

odzyskanie-vatu odzyskanie-vatu1 odzyskanie-vatu2 odzyskanie-vatu3 odzyskanie-vatu4 odzyskanie-vatu5 odzyskanie-vatu6 odzyskanie-vatu7 odzyskanie-vatu8 odzyskanie-vatu9 odzyskanie-vatu10 odzyskanie-vatu11 odzyskanie-vatu12 odzyskanie-vatu13 odzyskanie-vatu14 odzyskanie-vatu156 odpowiedzi na “Gmina odzyskała ponad 268 tys. zł z VAT-u!”

 1. Jamuz pisze:

  No to będzie kontrola US….

  • Krzychu pisze:

   Kontrole US to już wysłaliście do trzech firm. No chyba że jeszcze nie o wszystkich wiem. Judasze. Brawo panie inicjatorze referendum. Wykończyć, zniszczyć, zdeptac podatnika. Z takim hasłem pójdziecie do wyborów?

  • Roman pisze:

   W jakich firmach była już kontrola???

  • Jaromir pisze:

   Małgosiu judasze to wy jesteście ponieważ za garść srebrników zrobicie wszystko, a co do trzech firm to raczej chyba miało być że do jednej tylko sprytnie podzielonej. A to dopiero przystawka.

 2. Wróżka pisze:

  Jakie kwoty gmina wydała na prawników i sprawy w sadzie ?

 3. Mieszkaniec pisze:

  Prawie koniec roku . To na premię powinno straszyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *