zachmurzenie umiarkowane
25°
25°
sobota
Reklama
Gmina opublikowała cennik audytów termomodernizacyjnych w ramach STOP SMOG
31 sierpnia 2017 r. | 10:25
3

W ramach programu ograniczenia niskiej emisji - STOP SMOG, gmina opublikowała cennik audytów termomodernizacyjnych na terenie gminy Panki. Ceny zaczynają się już od 200 zł. Audyt termomodernizacyjny to optymalny sposób na obniżenie kosztów modernizacji budynku, który pozwoli wybrać najlepsze rozwiązanie do zmniejszenia kosztów ogrzewania.

W programie o udzielenie dofinansowania w formie dotacji mogą ubiegać się osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnego budynku mieszkalnego.

Cennik audytów realizowanych w gminie Panki znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “Gmina opublikowała cennik audytów termomodernizacyjnych w ramach STOP SMOG”

 1. Ciekawy pisze:

  http://rpo.slaskie.pl/lsi/nabor/206 – z innych ciekawostek gmina nie złożyła wniosku na kanalizację…. Czyżbyśmy mieli skanalizowaną gminę w 100% ?

  • Smith pisze:

   A co nie słyszałeś że Pacanów, Kalmuki i Praszyki na dniach będą przekopywac? Na raz wszystkiego nie zrobią.

  • Ciekawy pisze:

   Słyszałem. Tylko zauważ na jedna rzecz z PROW też był nabór na kanalizację: http://prow.slaskie.pl/file/download/458 i gmina nie startowała, to jest pewien problem. Wystarczy zauważyć że z tego samego programu co Panki (gmina rzecz jasna) dostały pieniądze na Pacanów, Praszczyki i Kałmuki gmina Przystajń dostała pieniądze na ulicę Szkolna i Targową, ok. Następny nabór z PROW Przystajń- środki na kanalizację na Antonowie i Kuźnicy Nowej i budowę dodatkowego zbiornika w ujęciu wody- Panki 0 zł, kolejny nabór Przystajń dalsze środki na kanalizację na Szkolnej (zapewne inna nitka sieci) i wodociąg na kwiatowej, Panki 0 zł. Moim skromnym zdaniem coś jest nie tak, bowiem w przyszłym roku to wójt nie obiecywał inwestycji w kanalizację na Konieczkach ? Przecież bez finansowania zewnętrznego inwestycja nie ruszy, a nawet jak ruszy to za bardzo by obciążyła budżet, trzeba brać przykład z Przystajni i co nabór brać pieniądze na kanalizację, małym kroczkami rozwiązać ten problem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *