zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Gmina nie otrzyma 7,89 mln zł na OZE!
26 stycznia 2018 r. | 10:02
5

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego opublikował listę projektów, które otrzymały dofinansowanie z poddziałania 4.1.2 Odnawialne źródła energii - RIT Subregionu Północnego. Niestety, nie ma wśród nich gminy Panki. To ogromny cios dla Wójta Bogdana Praskiego, który uzależnił od tego dofinansowania cały budżet na 2018 rok.

Gmina starała się o dofinansowanie w wysokości 7 894 012,02 zł.

To była gra va banque. Praskiemu nie wyszło to na dobre, to praktycznie przesądza o jego dalszym losie. Wybory już w listopadzie i brak dofinansowania praktycznie zabrał Praskiemu argumenty do pozostania na fotelu Wójta.

Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Gmina nie otrzyma 7,89 mln zł na OZE!”

 1. Praszczyk pisze:

  To już koniec Bodzia

 2. Zawiedziony pisze:

  Szczerze liczyłem na to że jako mieszkańcy skorzystamy z tego dofinansowania…… szkoda. W Pana i kolegi artykułach wyraźnie widać że cieszcie się z porażki. To nie cios dla władzy a dla nas wszystkich. Daje Pan do zrozumienia że grą polityczną jest staranie się o zbyt duże dofinansowanie, więc mam pytanie czy wyśmiewając działania naszej władzy nie uczestniczy Pan w tej grze? …… Kim Pan jest reporterem czy …..?

  • Stefan pisze:

   Zawiedziony powinieneś być na naszą władzę że jest taka tępa bo gdyby realnie podeszła do konkursu by mniejsza kasa ale by była ale że wilk chciał sobie darmową kampanie zrobić to w konsekwencji barany będą miały g……. no. A ty i tobie podobni wińcie redaktora, Czesia i wszystkich innych którzy ujawniają jaką w tej chwili mamy rozgarnietą władzę w gminie. Tak tak wiem o tym że tej władzy nie trawie i też jestem winien tej porażki.

  • obserwator pisze:

   Jeśli uważasz że ktoś tu się cieszy to jesteś w błędzie. Tu moim zdaniem trzeba żałować że ktoś jest tak ograniczony że nie umie przewidzieć konsekwencji swoich decyzji. A tak na trzeźwo obserwując to wygląda jak działanie pod nazwą kamikaze czy po trupach do celu. Niestety ciągnąc za sobą wszystkich mieszkańców. Ale nie oni są tu ważni. Ważna jest władza i kasa i ustawienie się na kolejne 5 lat przy lawinie kasy darmowej z naszych podatków. Co tacy ludzie jak redaktor ujawnia. Dołączę do Stefana…. ja też jestem winien tego że Paniki nie dostały kasy.

 3. Zawiedziony pisze:

  Dla mnie najważniejsze jest dobro moje jak i mieszkańców, a nawet Naszej władzy. Nie mam zamiaru opłakiwać tego co podobno się już stało. Reporterzy ujawniają….. I bardzo dobrze, jednak co do sposobu pisania mam swoje zdanie i nie obchodzi mnie czy się z nim zgadzacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *