słabe opady deszczu
Gmina Panki pozyskała 750 000 zł na remont drogi z Panek do Konieczek!
18 grudnia 2020 r. | 09:55

Na konferencji prasowej, Premier Mateusz Morawiecki poinformował o przekazaniu 12 mld zł dla samorządów w całej w Polsce w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

6 mld zł otrzymały wszystkie gminy i powiaty w Polsce już latem, w tym gmina Panki. Kolejne 6 mld zł można było zdobyć w ramach konkursu. Wszystkie gminy w naszym powiecie, w tym gmina Panki, złożyły wnioski. Udało się w ten sposób pozyskać 750 000 zł na przebudowę drogi gminnej Panki - Ceglarze - Zwierzyniec III - Konieczki. Droga ta prowadzi od dworca PKP do Konieczek.

W naszym powiecie, środki trafiły do: Panek, Popowa, Opatowa i Przystajni.

Jedna odpowiedź do “Gmina Panki pozyskała 750 000 zł na remont drogi z Panek do Konieczek!”

1. Piotr pisze:

Za tą wspaniałą wiadomoscia idzie od razu podwyżka wynagrodzenia Wójt Sołtysów Radnych brawo cieszymy sie z sukcesów