bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
fot. Tomasz Kucharski fb
Gmina Panki przystąpiła do nowego stowarzyszenia subregionu północnego
13 września 2019 r. | 09:59
4

Wczoraj przedstawiciele gmin (w tym gminy Panki) i powiatów i miast subregionu północnego woj. śląskiego podpisali list intencyjny zmierzający do powołania stowarzyszenia, które umożliwi pozyskiwanie środków unijnych w perspektywie 2021-2027.

Wśród osób składających deklarację przystąpienia do nowego stowarzyszenia była Wójt Urszula Bujak.4 odpowiedzi na “Gmina Panki przystąpiła do nowego stowarzyszenia subregionu północnego”

 1. Leszek pisze:

  Brawo Ula , teraz to do Panek popłynie rzeka pieniędzy , Bodzio ucz się od Uli .

  6
  4
 2. Stefan pisze:

  I rozwiązać mafijne LGD !!!!!!!

  4
  6
 3. Anka pisze:

  I prosilibysmy o jawne rozdzielanie stanowisk czy zamówień w Gminie Panki. Kilka nowych osób pracuje w urzedzie jak? nie było konkursu -niewiarygodne??? A prace zlecane tym samym firmom bez postepowań. Brawo oby tak dalej .I to jest ta transparentnośc gminy o której piali redaktorzy czy cos jest żle -skądże! wszystko w literze prawa według pewnych osób.A gdzie Czesław i jego pilnowanie Gminy?

  4
  4
  • IRENA pisze:

   Tym powinien się zająć i prześwietlić dokumentację redaktor naczelny Kłobuckiej i na chwilę przerwać kampanie wyborczą starosty

   6
   4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *