zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Gmina pozyska inwestora?
30 listopada 2017 r. | 09:47
3

Wczoraj w sali narad Urzędu Gminy Panki odbyła się kolejna sesja Rady Gminy Panki. Newsem dnia z pewnością jest informacja Wójta, że w styczniu gmina "pozyska" dużego podatnika - firmę transportową, która ma bazę w jednej z sąsiednich gmin. Na polecenie Wójta, radni obniżyli podatek od transportu o blisko 30 proc., co ma zachęcić inwestora do przeniesienia swojej siedziby do gminy Panki i zainwestowania wielkich pieniędzy w bazę na terenie gminy Panki.

Czy tak będzie, czas pokaże.

Kolejny super news, to powierzenie obowiązków dyrektora Szkoły Podstawowej w Konieczkach Karolinie Kurek, która będzie pełnić tę funkcję na czas choroby Gabrieli Krzak.

Wideo z wczorajszej sesji możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Gmina pozyska inwestora?”

  1. IRENA pisze:

    Brawo Bogdan, teraz wywal Bud-metyz gminy bo robią Ci krecią robotę.

  2. ATRO pisze:

    Dzisiaj wojewoda zatwierdził ostateczną listę rankingową wniosków o dofinansowanie w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej: http://www.katowice.uw.gov.pl/download/2238

    Czyli udało się ostatecznie pozyskać pieniądze na przebudowę ulic 3 Maja, Słonecznej i Wspólnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *